Neden gebe kalamıyorum

bluesky16ss

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
37
9
34
Kızlar hamile kalamıyorum doktora gittim herhangi Bi problemim yok düzenli adet oluyorum önerileriniz varmi gecede 1 kere ilişkiye giriyoruz sadece acaba yeterli değilmi bu ay yastık koydum belime ayaklarimi kaldirdim havaya yine olmadı üzülüyorum ne yapayim ne yiyeyim fikir verin lütfen

Kızlar hamile kalamıyorum doktora gittim herhangi Bi problemim yok düzenli adet oluyorum önerileriniz varmi gecede 1 kere ilişkiye giriyoruz sadece acaba yeterli değilmi bu ay yastık koydum belime ayaklarimi kaldirdim havaya yine olmadı üzülüyorum ne yapayim ne yiyeyim fikir verin lütfen
Kaç yılık evlisiniz

Canım eşin de baktirdi mi kendine?
Normalde iki gece de bir ilişki öneriyor doktorlar belkide eşinde bir sorun var ve her gece ilişki şansınızı azaltıyor. Ayrıca sorun yoksa yumurtlamani takip et ovulasyon ile şansın yükselir

Eşimin ilk evliliğinden Bi çocuğu var diye şuan baktırmadik bu ay ovilasyon testi yapicam ama tam konuya hakim değilim test çift olursa Ogün mu yapicaz

Bende bugün regl oldum yine hüsrandayım
Hsg cek veys ovulasyon testi yap soğan kürü dene eşinin ilk çocuğu olması doktora gidemezlik yapmayın! Sonuçta yil ay hiç farketmez insanların hormonu değişiyor benim olmuyor ama bı kızım var yine olmuyor yanı oldu onda sorun yok deme ikiniz de gidin doktora eşin keçi boynuzu pekmezi yesin faydaları var. çocuğum olmuyor suan mesela eşim ilaç takviyesi alıyor vitamin.bende bunun için önce bitkisel kürü dene eşine zeytinyağlı içine incir koy her sabah yesin aç karnına

Canım bende 1 yıl boyunca sebepsiz hamile kalamadım.hic bir problem yokken yumurtalar için doktor ilaç verdi kullandım olmadı kendim soğan kürü yaptım çaylar vs denedim yok olmadı . Sonra psikolaga gittim çok stres yapıyorum diye bana ilaç yazdı rahatlattı ilaçların etkisiyle düşünmeyi bıraktım ve o ay hamile kaldım şimdi 1.5 yaşında oğlum var ve 7 aylikta hamileyim yine .En büyük sebep stres kafaya takmak gerekirse profosyonel bir yardım alın yeterli stres yapmayın göreceksiniz olacak

Canım bende 1 yıl boyunca sebepsiz hamile kalamadım.hic bir problem yokken yumurtalar için doktor ilaç verdi kullandım olmadı kendim soğan kürü yaptım çaylar vs denedim yok olmadı . Sonra psikolaga gittim çok stres yapıyorum diye bana ilaç yazdı rahatlattı ilaçların etkisiyle düşünmeyi bıraktım ve o ay hamile kaldım şimdi 1.5 yaşında oğlum var ve 7 aylikta hamileyim yine .En büyük sebep stres kafaya takmak gerekirse profosyonel bir yardım alın yeterli stres yapmayın göreceksiniz olacak
Kafadan atmak cok zor oluyor yaa ben atamıyorum psikolojik destek de almak istemiyorm

Bu ay ovilasyon testi yapicam bakalım yumurtlamamda bi problmem var mı

Kafadan atmak cok zor oluyor yaa ben atamıyorum psikolojik destek de almak istemiyorm
Evet stres yapma demek kolayda kafadan atmak çok zor oluyor nereye baksan ya bebekli bir anne yada hamile birini görüyor insan çok zor bende tek başıma.beceremedigim için doktordan yardım almıştım hem içimi döktüm rahatladım hemde yazdığı ilaç baya umursamaz yapmıştı beni

X