neden çok karamsarım

enessa

İzmirdeyim
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
143
3
43
merhaba meltem hanım,
ben 4 yıllık evliyim eşimde bende annelerimize çok düşkünüz annem kardeşimle yaşıyor ve hiç geçinemiyorlar sanki annemi heran kaybedecekmişim gibi geliyor anneme her telefon edişimde ağlıyor ve ben dayanamıyorum elimden bişey gelmiyor bu beni kahrediyor başka şehirlerdeyiz ona uzağım her telefonum çalışında içimden kötü bişey oldu diyorum ve çok korkuyorum her an onları düşünüyorum kafaya takıyorum eşimde hiç destek olmuyor bu konuda ilgisiz bide 13 aylık bebeğim var yanlız başıma onun sorumluluğu evin sorumluluğu kendimi çok yorgun hissediyorum inanın hiç birşey bana haz vermiyor çocuğumdan hariç psikolojik yardım almalımıyım bi yararı olurmu cevsbınız için şimdiden teşekürler..

Sizin alacağınız psikolojik yardımın yanısıra anneniz de bu konuda yardım almalı. Siz yeni annesiniz, gençsiniz. Anneniz sizi tecrübesi ile desteklemeli. Anneniz kaç yaşında ve sağlık durumu nedir bilemiyorum. Ama yaşı genç ve sağlık sorunu yoksa, sizden destek bekleyerek sizi yüklüyor. Annenizin sizin kayıp korkularınızı yükseltiyor olması hepiniz için olumsuz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

X