Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri neden büyümüyorlar...yardmmm

alice_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
10
0
bi gomlek aldım gecen gün iğrenç durdu gögüslerim cok kücük doldurmuyor hiç bi elbiseyi 19 yasındayım boyum 1.60 kilom 42 zayıfım o yuzdende olabılır ama cevremde zayıf gyaette iri goguslu ınsanlar goruyorumm bide bu yıl üniv. gitcem yurtta gıyınıp soyunurken kesin utanıcam napsam kızlarrr

çok takma...hurma ye günde 2-3 tane..bunun yanında göğüs geliştirici hareketler yap...ben de neler neler denedim de yok olmadı...en spor şart...masaj bi de....

burda bi çok yöntem var...ama kalıcı olması önemli...o kadar zaman kullandıktan sonra fayda görmemek sıkıntılı oluyo...bişeye başlıyosan düzeli yapıcaksın bi de...şetbetçiotunu yaptım ben çok güzeldi 2 ay yaptım...yaz geldi çok terledim ve gittiler:/ kış geldi gene başlıcam şu maratona hadi bakalım...

Canım daha 19 yaşındasın. Benim 18 e kadar hiç yoktu. 2-3 senede büyüdüler...
Gerçi hala büyütmeye çalışıyorum ama en azından 75 i dolduruyorum çok şükür
Sabret, burdkai yöntemlere başvur, fayda görebilrsin...

aynı sorundan bende dertliyim, ne yaptıysam hiç bi şey olmuyo,
ilaç kullanmayı düşünüyorum ama yan etkilerinden korkuyorum : (

Ayy o yurt olayı çok rezil bi durum. Etrafındaki kızların memişlerini görüyosun psikolojin bozuluyo. Ama kilo almaya bak. Ben kilo çok az aldım toparladılar biraz. Havadan büyümüyo yani. İçini ille bi şey dolduracak. İyi şanslar :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…