neden bu gebelik tesleri böyle,lütfen bakın.

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
arkadaşlar dün adetime 4 gün olmasına rağmen idrarda gebelik testi yaptım.5 dk geçti.çizgiye bakıcam,bir de baktım c ile t arasında daha çok t ye yakın pembe bulanıklık leke var.t nin altında da pembe bouna bir çizgi var amao lekeden tam seçemedim.ne bu şimdi.sizde de böyle oldu mu hiç.
SAT 28 haziran, 14 temmuzda yumurtlama lekelenmesi(tabi değerlendirdik:)),20 temmuzda pempe akıntı,ertesi gün bişey yok.dün ve bugün pembe akıntı gibi bişeyler sanki sütlü kahve gibi de.anlayamadım.Göğüslerim çok acıyo.

Bebiş gelebilir dikkat =))) benim de öyle oldu çünkü rengli 6 gün geçti test aldım bebişim yola çıkmışşşş =))) hadi hayırlısı inş. :dance::dance:

hamilesinn cnmm:)

bugün test yaptım yine dayanamadım 23 temmuz silik çıktı baya bi silik ama.boş yere ümitlenmek istemiorum.

senin durumundayım ben de canım.SAT 28 haziran ve dün ile bugün pembe akıntı var azıcık.çok merak ediyorum hamilemiyim diye.ama 4-5 gün sonra ilk olarak kan testinde adetten sonraki zamanda da idrar testinde çıkar diye duymuştum.bu yüzden daha hiç bir test yapmadım.haftayı bekliyeceğim.o zaman kesin sonuç alınır bence.sen de öyle yap biraz daha bekle cnm.

benim durumumda olan biri varmış çok sevindimm.ya tabi hamileliğe yoruyorum da ondan,yanlış anlama.4-5 gündür.ara ara olan pembe kahve akıntı.inşallah hamileyizdir.olumunekankayizsmile

benim durumumda olan biri varmış çok sevindimm.ya tabi hamileliğe yoruyorum da ondan,yanlış anlama.4-5 gündür.ara ara olan pembe kahve akıntı.inşallah hamileyizdir.olumunekankayizsmile

amin canım.şimdiden çok heyecanlıyım ben de.kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum çünkü geçen ay bişey çıkmayınca üzülmüştüm.şimdi düşünmemeye çalışıyorum.bir an önce geçse şu bir hafta.eyvahedigeldismile

1 hafta geçmesine gerek kalmadı malesef dün adet oldum.yine 4 gün erken geldi.son iki aydır 4 gün öne atıyo.hiç böyle olmazdı.ben de yerleşme kanaması diye düşünmüştüm ilk baştaki akıntıyı.meğersem adetim geliyormuş.yine hayal kırıklığı...:sinifsinif:

canım benimde adetim 5,6gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım ve bi kaç saniye içinde çok belirgin o ikinci çizgimde belirginleşmişti....testini bi kaç gün sonra tekrar et oldumu inş güzel bi netice alırsın ama ben bulantılar yüzünden kendimi ii hissetmiyorum ya off

benim de 2 ay 1 hafta attı 3. ay da 6 gün geçikti test aldımm ve bebiş yola çıkmışşş :dance::dance::dance:

sabahları oluyor bende de kaç haftalık bebişin ayrıca hayırlı olsunnn :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…