Neden boyle sadece tesaduf mu

crosword

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
1.094
327
Hayatta istediklerim cok olmuyo genel olarak mutsuzum.hamile kalamiyorum tup bebek ile ilk denemde hamile kaldim.hep bu bebekle tum güzelliklere açılan bi bahce düşündüm şükrettim.ama doğumda kaybettim maalesef. Dilimden esmlar zikirler cok eksik olmaz.esimle ilişkimiz cok daha iyi olsun diye sirkeli arınma yaptim tam suresi bile dolmadan neredeyse ayrılma noktasına geldik hem de öyle sudan bi sebepten ki.nazardan arınmak enerjimi yükseltmek için bir esma olumlama grubuna katildim.sayi sekansi yaptim bi gun.ertesi gun canımın içi kedim veterinerin hic bi yorum yapamayacagi sekilde oldu.onbinde 1 boyle bi şey görünür dedi.
Sizce bu yaşadıklarım tesadüf mü.cok tedirginim esna cekcem ama ben de ters etki yaratır diye korkuyorum. Çekmeyin e kendimi korumasız hissediyorum
Bi akil verin

Her şer de bir hayır vardır.. Sen şeri şer olarak değil hayır olarak görmelisin. Her hayır da hayır değil şer dir. Sen zikrine devam et sakın Allahtan ümidini kesme sabırla devam et.

Birbirine zıt isimleri mi oluyorsunuz. Ya da Allah'ın celal isimlerini mi okuyorsunuz. Bazı esmalar önce kahır sonra lütuf getirir. Ya zül celali Vel ikram gibi.

Her esma herkese iyi gelmiyor..Herkes tecrübelerini paylaşıyor ama herkeste aynı etkiyi yapmıyor.Esmalar biraz riskli..Ben defalarca tecrübe ettim Ya Müheymin esması bana iyi gelmiyor. Bende tecrübe ederek bulmaya çalışıyorum ..Birde çok fazla esmayı birden okumakta iyi gelmiyor bana..Onun yerine Ayetel kürsi fatiha nas felak ihlas okuyorum..Bu surelerde de esmalar var ama bu şekilde okuyunca sorun olmuyor..

Esmalar cok gucludur her insanin kendine ait ozellikleri oldugu icin her Esma her insana olmaz sende ne ozellik eksikse o Esma sana onu verir ama bunun hepsini okumak ayni anda birbirlerinin zitti olur
O yuzden deneyimlemek icin tek tek bakman gerekir
Ornegin ya ganiyy esmasi bana iyi gelmiyor beni cok sinirli yapiyor
Ama demek degilki basimiza bir bêla geldi bu Esma okudugum icin
Imtihandayiz sonucta boyle dusunmemelisin
Sirkeyle arinma seysife ne oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…