neden böyle oluyor acaba?

cirdigis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
702
703
kızlar 3 gün önce gece saat 4 gibi kalktım.bagırsaklarımda sancı.
afedersiniz tuvaletteyken birden midem bulanmaya başladı.sonra soguk soguk terlemeye basladım.baygınlık hissi geldi.zor bela cıktım tuvaletten.acaba sekerim mi düştü diyerek 1 kesme seker attım agzıma ama oldugum yere de yıgılıverdim.oyle 10 dak falan yattım yerde.sonra iyi hissettim kalktım derken yine aynı fenalık hissi kendimi koltuga zor attım.ayaklarımı yukarı kaldırdım.bir süre sonra toparlandım.
bu sabahta aynı sey tekrarladı.uyandım.tuvalete gittim.yine aynı sey tuvalete cıkarken afedersiniz bir mide bulantısı bi baygınlık hissi.kendimi zor attım dısarı ve uzandım kaldım.10-15 dakika sonra kendime geldim.tansiyonum hep normalken gecen gun 9-6 cıktı.ama neden düşüyor ki bu kadar.oructa degilim.
neler oluyor böyle bana.neden acaba?
doktora mı gitsem bilemedim.ama oyle bir fenalık hissi bir baygınlık geliyor ki anlatamam.bir saglık problemim de yok normalde.bu bir belirti olabilir mi acaba?

canım bu bana cok olur. bağırsağına midene dokunucak bırşey yedınmı entibiyotik kullanıyor musun güneeste durdun mu? beni güneş çarpınca geceye doğru bir karın ağrısı afedersin tuvaletim varmış gibi olurum otururum bu sefer öğürme gelir ter boşalır tansiyon yerlerde kendimden geçerim birde sabah kahvaltı edip antibiyotik almıştım (meğer dokunuyormuş bana) aynısı olmuştu. yazın genelde sık yaşarım bunu canım ama ben tamamen yiyecekle aldığım ve güneş carpmasıyla oluyor bana senin yaptığın yediğin bişi var mı bu ara canım??????

birde benim normalde tansiyonum cok düşük bu durumu yaşayınca bayılcak kadar cok düşüyor tansiyonum

cevapladıgın için teşekkür ederim canım
ancak antibiyotik falan kullanmıyorum ve güneşe de çıkmadım.ev de serin sıcak çarpması da değil yani
ama belli ki tansiyonum düşüp duruyor

büyük ihtimalle benim anneme da çok olur ama düşük tansiyondan onun serum yer genelde bir doktora görün derim. bu arada konu hamilelik bölümündeymiş benimle alakası yok ama anlattığın şeyi coğu kez yaşarım:26:

Miden için ülser ilacı kullanıyor musun? Ben lansor kullanıyorum ve 2-3 günde bir aynı şeyler bana da olur ilacın prospektüsünde de yazıyor zaten. Çok geçmiş olsun

Miden için ülser ilacı kullanıyor musun? Ben lansor kullanıyorum ve 2-3 günde bir aynı şeyler bana da olur ilacın prospektüsünde de yazıyor zaten. Çok geçmiş olsun

sana da cok gecmis olsun canım
ben seker hapı,troid hapı ve d vitamini kullanıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…