neden böyle oldukı ?

C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
mrb kızlar bu ay cok umıtlıydım hamıle olabılecegımden adetıme 5 gun vardı ve ben o 5 gunu nasıl beklıyecegımı dusunurken şimdi adet oldum normalde adetlerım duzenlı hadı gecıkme olsa anlardım ama bukadar erken olmasındakı neden nedır bı yorumu olan var mı moralım cok bozuk:KK43:

• Konu Sahibi cananyasin
canım belki üstüne görmedir belki kimyasal gebeliktir belki de adet düşüğü denilen bir düşüktür...bilemiyorum...ama tek bildiğim sakin olman stres yapmaman...

• Konu Sahibi cananyasin
canim stres olmussun hormonlarin duzeni kacmis. sakin ol bende de olmustu.

• Konu Sahibi cananyasin
mrb kızlar bu ay cok umıtlıydım hamıle olabılecegımden adetıme 5 gun vardı ve ben o 5 gunu nasıl beklıyecegımı dusunurken şimdi adet oldum normalde adetlerım duzenlı hadı gecıkme olsa anlardım ama bukadar erken olmasındakı neden nedır bı yorumu olan var mı moralım cok bozuk:KK43:

çok üzülme belki bu ay yumurtlaman erken olduğu için erken adet olmuşsundur bende bu ay erken yumurtladığım için 26. günümde adet oldum adet olacağımı ısı takibi yaptığım için anlamıştım

• Konu Sahibi cananyasin
kızlar yorumlarınız için tsk ederım canım okadar sıkıldıkı uyku bıle tutmuyo ama ıcım rahatladı onemlı bısey olmamasına sevındım ılk kez basıma bole bıse geldıgı ıcın sanırım bıraz korktum ıyıkı varsınız ve ben ıyıkı bu sıteyı kesfettım:KK70::KK70::KK70:

• Konu Sahibi cananyasin
bişey duymuştum adet düzensizliği yaşayanlar kısa bi süre sonra hamile kalıyormuş belki seninde öyledir :)üzme kendini kötü giden hiç birşey yok bence hamiş kalmak istemenin verdiği strestende gecikme olmuş olabilir.benimde oluyor bazen

X