Rüya Yorumları neden bilmiyorum ama ilk defa bir ryamn yorumunu bu kadar aratrdm:(

sxuntejineps

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
10
0
35
merhaba arkadaşlar anlayan arkadaşlar umarım vardır çünkü normalde hep bakardım nedemekmiş diye geçerdim hiç üstünde durmazdım ama öyle önemlide olmamasına rağmen bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum rüyamda halamın oğlu eşi fala bize geliyolar birde kedilerini de getiriyolar ben normaldede kedileri çok severim o yavru kediyi görünce çok seviyorum yeni doğmuş zaten temizliyorum yemeğini veriyorum uyutuyorum okadar ufakki avucumun içine siniyo o sırada ondan biraz daha büyük benim bi kedim var o geliyo cebime giriyo rüyamda kedim cebimde uyumaya alışıkmış halamlar şaşırıyo kediyi cebimde kafası dışarda uyurken görünce bende diyorum o hep böyle uyuyo çıkarıyorum onu cebimden koltuğa yatırıyorum halamlarda çok sevecenmiş kedin bize bile yaklaştı diyo bende öyle insan gibi aynı diyorum hala etkisindeyim öyle tatlıydı ki sanki avucumda bi kedi var hala nedemek bu ya çok merak ediyorum dünde çok kötü şeyler yaşadım bugüce böyle bi rüya görünce bi anlamı varmı acaba diyorum :KK43:

Interneten bak ne cikicak ben baktim senin icin ama cok sey yazmislar ama ruyana gore kotu deyilmis

X