Neden Belirtilerin Hepsi Bende?

mybybay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
2
0
39
Merhabalar,öncelikle ben test yaptım ve hamileyim işin kötü tarafı en sonki adet tarihimi hatırlayamıyorum aşırı unutkanlık başladı bende kaç haftalık olduğunu doktor söyleyecek değilmi bana..göbeğimin altı çok ağrıyor karnım şişiyor,sanıyorlarki 4 aylık hamileyim,bacak arama kramplar giriyor ve 1 haftadırda aşırı mide bulantısı çekiyorum karnım aç dahi olsa kusasım geliyor,göğüslerime dokunamıyorum 1 beden büyüdü ,

Benim sorum bunlar hep böyle devammı edecek, ne yediğimden ne içtiğimden anlar oldum zayıfladım 2 haftada lütfen bilgilerinizi paylaşın benle..
:dilcikar::çok üzgünüm:

canım genelde hamileliin ilk 3 ve son 3 ayı çok zor geçer.ama bu kişiden kişiye değişir.bazı kadınların mesela benim 4.ayımda mide bulantılarım bitmişdi.sana tavsiyem birşeyler yemesende vitaminlerini ve folikasidi kesinlikle unutma çünki bebişin sen yemek yemesende senin vücudundan aldığı besin ve vitaminlerle doyucak ve sen doğumdan sonra tekrar sağlıklı yani saçlı ve dişli kalmak istiyosan vitaminlerini iç.hadi allah tamamına erdirsin hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…