Neden bebeğim olmuyor

Aysenur_Krmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
14
1
25
Arkadaşlar benim neden çoçuğum olmuyor çok üzülüyorum yumurtlama testi yapıyorum. O gün ilişkiye giriyoruz ama olmuyor neden 🥺🥺 ..

Arkadaşlar benim neden çoçuğum olmuyor çok üzülüyorum yumurtlama testi yapıyorum. O gün ilişkiye giriyoruz ama olmuyor neden 🥺🥺 ..
Her şeyin hayırlısı olsun, rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla gebelik geçirip sağlıkla kavuşacağın bir bebişinin olmasını nasip etsin :)
Daha 3. Ay dur bakalım sakin ol :) bir kaç yıl insanlar deniyor.
Sen ve eşin de bir doktor kontrolüne gidip yumurta ve spermleri kontrol ettirin
Ayrıca stres de gebelikte etkili, döllenmeyi etkiler sakin olmalısın

Her şeyin hayırlısı olsun, rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla gebelik geçirip sağlıkla kavuşacağın bir bebişinin olmasını nasip etsin :)
Daha 3. Ay dur bakalım sakin ol :) bir kaç yıl insanlar deniyor.
Sen ve eşin de bir doktor kontrolüne gidip yumurta ve spermleri kontrol ettirin
Ayrıca stres de gebelikte etkili, döllenmeyi etkiler sakin olmalısın
Biliyorum ama Elimde değil ki sakin olamamk elimden geldiği kadar sakin kalmaya çalışıyorum ama 😞 çok teşekkür ederim Desteğiniz için 😊🥰

Yumurtlamanin pik oldugu gun mu sadece iliski yoksa 3 gun ust uste iliski oneriyorlar pikle birlikte. Bir de bana doktor progestan testi verdiriyordu 1 in ustunde cikinca iliski oneriyordu yani yumurtlama pik olmamis oluyordu henuz. Bu sekilde denedim 3 ay olmadi ben de cok dusunuyordum asla elimde degildi doktor dedi ki diger ay gelme kafani dinle catlatma ignesi yapalim. Ben de adet bittikten sonra 1 gun iliski 1 gun yok seklinde denedim ve yumurtlama testi de yaptim bu ay yumurtlama olacak mi diye. Pik oldugu gun iliski denemedim dedigim gibi gün asiri deniyordum onu bozmadim Allah nasip etti sukur.tabi bu surecten once ben doktoruma muayene olmustum 5-6ay daha olmasa esim de sperm testi verecekti.

Yumurtlamanin pik oldugu gun mu sadece iliski yoksa 3 gun ust uste iliski oneriyorlar pikle birlikte. Bir de bana doktor progestan testi verdiriyordu 1 in ustunde cikinca iliski oneriyordu yani yumurtlama pik olmamis oluyordu henuz. Bu sekilde denedim 3 ay olmadi ben de cok dusunuyordum asla elimde degildi doktor dedi ki diger ay gelme kafani dinle catlatma ignesi yapalim. Ben de adet bittikten sonra 1 gun iliski 1 gun yok seklinde denedim ve yumurtlama testi de yaptim bu ay yumurtlama olacak mi diye. Pik oldugu gun iliski denemedim dedigim gibi gün asiri deniyordum onu bozmadim Allah nasip etti sukur.tabi bu surecten once ben doktoruma muayene olmustum 5-6ay daha olmasa esim de sperm testi verecekti.
Evet yumurtlama takip testi kullanıyorurum hatta aşagıya resmini bırakıcam biz bir gün girip bir gün girmiyorduk ama bilmiyorum yani neden olmuyor diye düzenli regl görünüyorum hiç şaşmıyor günlerim

Eklentiler

• IMG_9720.jpeg
    IMG_9720.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 2
3 ay cok erken
3 ay daha deneyip sonrasinda doktora gidin
Yumurtlama problemi yoksa esiniz de test versin
ben 2.5yil sonra gebe kalabildim
Sabretmek cok onemli
Ve stres en buyuk dusman

X