Jinekoloji Neden az regl olunur

Benimde öyle ne yazikki bu yüzden şişkinlik yaşıyorum bundan iki yıl önce ikinci günü hormon testi yapmıştım normal çıktı her şey ama ultrasona girmedim vitamin yazdı gönderdi işe yaramadı şimdi ultrasona girmek ve tekrardan hormon testi yapmak için gitmek istiyorum jinekolog ikinci ya da üçüncü günü gelmemi söylüyor o günler de ya hafta sonuna denk geliyor -malum jinekolog mesai günleri değil- ya da iş yerinde yoğun bir gün oluyor izin alamıyorum. Yani işin özü size bir önerim yok kekik çayı, adaçayı bana bir nebze iyi gelenler. Konuyu takipteyim, geçmiş olsun.

Reglin ikinci veya üçüncü günü kadın doğum doktoruna gidin kan tahlili yaptırın. Ultrasonla da bakarlar bir sıkıntı varsa ona uygun tedavi görürsünüz geçmiş olsun. Kaç günde bir regl oluyorsunuz birde az derken günde kaç ped değiştiriyorsunuz mesela. Belkide az değildir size öyle geliyordur

Benim reglim ergenligimden beri 2 gün sürer. Ilk gün çok yoğun kanamam olur. Hatta bazen bayılırım uykudan uyanınca. Ikinci gün azar azar pedim kirlenir. 4 kere falan ped değiştiririm.

3. Gün hafif lekelenme. 4. Gün abdest alırım.

Bütün test tahlil ve ultrason muayenelerimi yaptırdım. Hicbir sorun yok dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…