Neden agrı çekiyorum acaba?

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
mrb. arkadaşlar.
size akıl danışmak istiyorum.Daha önce haile kalmış arkadaşlarımdan yardımcı cevpalr bekliyrum.
son 3 gündür sürekli mide bulantısı çekiyorum. hatta ilk 2 gün gözlerim kararıo başım dönüyordu...
bugun baş dönmem geçti ama midem devam ediyor.
kasıklarımda ve belimde batma ve agrılar var. sırtımda tam omuz kemiklerinin bileştiği noktada da ağrım var...
ocak 17 de regli olucam acaba onun belirtilerimidiryoksa hamişmi kalmış olabilirmiyim. sürekli uyumak istyiyorum ... hatta dün işten izin aldım ve tüm günümü evde uyuyarak geçirdim.
koçiş test yapalımdio ama daha önce hüsranla oldugundan cesaret edemiorum.
daha 27.12 de yaptım tset ve negatifti.
bilemiorum arkadaşlar sizin fikirleriniz neler. acaba test yapsamçıkarmı
:93: :2:

canım daha 9 gün var adetine çok erken test yapmışsınn negatif çıkması çok normall..

hamilelik belirtileri bu kadar erken ortaya çıkmaz cnm

acaba benim test yaptıgım tarihten sora hamiş kalma ihtimalim olabilirmikızlar

acaba benim test yaptıgım tarihten sora hamiş kalma ihtimalim olabilirmikızlar

canım belki de hamile olabilirsinn...
ama bu belirtiler psikolojikk..
daha çok erken çünküü...
ayın 15 inden sonra test yapmayı denee...
daha iyi sonuç alacaksınn...

bu arada 5 ten snrSI GEBElik sayılmıyormu
değerin düşük diilki

evet canım 27.12.2010tarihi demek istemiştim. en iyisi regli günümübeklemek ve olmassammmm pırrrrrrrrrr test yapmaya

evet canım 27.12.2010tarihi demek istemiştim. en iyisi regli günümübeklemek ve olmassammmm pırrrrrrrrrr test yapmaya

çok erken yapmışsın bence reglın yaklaşan kadr yapma
ister istemez insan yıkılıyo ama zamanıı varsa beklemekten başka care yok hayırlısı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…