neden acaba

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
selam arkadaslar benımde 1 kac gundur kasık ağrım var bıde göyüslerım sıstı cok hasaslastı ağrıyolar,ama adet gunume daha 2 hafta var.hamılelıkte bu belırtıler oluyo mu?fisfisfis

selam arkadaslar benımde 1 kac gundur kasık ağrım var bıde göyüslerım sıstı cok hasaslastı ağrıyolar,ama adet gunume daha 2 hafta var.hamılelıkte bu belırtıler oluyo mu?fisfisfis

canım merhaba öncelikle inşallah hamilesindir benimde geçen ay aynı 2 haftala kala başladı kasık ağrılarım ve gögüslerim şişti öyle heveslenmiştim ki ama sonuç hüsran herlade üşütmüştüm yada pcos yapıyordu bilmiyorum ama herkez farklı olabilir yani belki sen hamişsindir inşallah rabbim yüzümüzü güldürür en kısa zamanda..

Canım benimde bikaç gündür sağ kasığımda ağrı var, senin gb adetim de daha ay sonunda.
Çatlıycam meraktan ama ümitlenmek de istemiyom sonu hüsran oluyo diye(
Daha 2 ay koldu korunmayı bırakalı..
Herşeyin hayırlısı bakalım, iinşallah hamişizdir...

canım umarım allah en kısa zamanda sana annelık duygusunu tattırır.bende umutlanmak ıstemıyorum 1 kac kez yıne hamılelık belırtısıyle test yaptık ama olmadı hayırlısı allah ne zaman nasıp ederse o zaman olur ınsallah.sımdı yıne testler falan uğrasıp umatlandırmak ıstemıyorum kendımı ve esımı,herkes ıcın hayırlısı olsun.

ınsallah hamıssındır canım bende umatlanmak ıstemıyorum.hayırlısı allah ne zaman nasıp ederse o zaman olur ınsallah.

Selam,
Benim de kasık agrılarım ve göğüs şişkinliğim var hatta adetimi de 4 gün gecti ama test yapmaya korkuyorum. Aslında hamiş olmak en cok istediğim şey ama 6 ay önce düşük yaptığım için korkularım var, cünkü bebeğimi 3 haftalıkken kaybetmiştim. Sanki şimdi ne kadar geç öğrenirsem o kadar iyi olacakmış gibi geliyor...:1rolleyes:

canım umarım hamılesındır ve hayırlısıyla bebeğını dunyaya getırırsın.

inşallah hamilesindir fakat adetine 2 hafta varsa yumurtlama dönemin de de olabilirsin.Bence sen her ihtimale karşın çalışmalara devam et.Allah gönlüne göre versin inşallah

inşallah hamilesindir fakat adetine 2 hafta varsa yumurtlama dönemin de de olabilirsin.Bence sen her ihtimale karşın çalışmalara devam et.Allah gönlüne göre versin inşallah
Gizemcim yumurtlama dönemnde kasık ağrır mı?
Yada göğüsler hassaslaşırmı ki?:bbo:
Şaşırdım şincikkafamçokkarıştı

valla arkadaşım ben de bu ay hamile oldum şükür ve benimde 2 hafta kala belim çok ağrımıştı 3 gün kala idrar testi yaptım çıktı darısı sana inşallah hamilesindir.ama ümit vermek istemem de yani bu konuları bence 2 hafta kafandan sil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…