Nebulizatör öneri

Merhaba arkadaşlar kullanan ve önerisi olan ya da su markadan uzak dur dediğiniz markalar var mı yardımcı olur musunuz
Bizde omron vardı doktorumuz önermişti ama çocuk kullanmak istemediği için biraz zor oldu. Taşınabilir nebulizatör aldım, bazen kendi bile eline alıp tutuyor ya da gece uyurken yandan hafif hava veriyorum. Nexus markası. Yani taşınabilir bir ürün öneririm.

Bizde omron vardı doktorumuz önermişti ama çocuk kullanmak istemediği için biraz zor oldu. Taşınabilir nebulizatör aldım, bazen kendi bile eline alıp tutuyor ya da gece uyurken yandan hafif hava veriyorum. Nexus markası. Yani taşınabilir bir ürün öneririm.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz arkadaşım 1 yıldır kullanıyormuş şarjı eskisi gibi gitmiyor öyle olunca da buharı azalıyor dedi sizde öyle bi durum oldu mu

Bizim de evde omron var. Kızımın doktoru alerji profesörü kesinlikle taşınabilirleri önermiyor,onlar Verimli değil diyor bilginiz olsun. Bize sadece yurt dışına giderken yanımızda öbürünü taşıyamayız diye izin verdi,bence sessiz çok güzel ama dr izin vermiyor. Benim kızım alerjik astım teşhisiyle tüm kış günü 2 kere hava alıyor. Maskeyi 3 ayda bir değiştirtiyor bir de

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz arkadaşım 1 yıldır kullanıyormuş şarjı eskisi gibi gitmiyor öyle olunca da buharı azalıyor dedi sizde öyle bi durum oldu mu
bizde sorun olmadı, geçen kış almıştım. Diğer türlü 2 yaş çocuğa hiç buhar veremiyordum. Başka arkadaş yazmış, ona istinaden söyleyim. Biz çok şükür aman aman ciddi bir hastalık geçirmedik. Kışın çok hastalandı ama toparladı çok şükür hızlıca. O açıdan taşınabilir daha etkisiz olur mu bilemedim.

X