Anket Ne zamandır bebek için uğraşıyorsunuz

kaç yıldır uğraşıyoruz

• Ankete Katılan
    30
canım ben ikinci bebek için 5 yıldır canla başla uğraşıyorumkaydirigubbakcemile2.13 yaşında oğlum var.o kardeş istediğinde 8 yaşındaydı.çocukda yıldı.anne askere giderken mi kardeşim olcak demeye başladı.-tatlicadiarzu-

yedi sene oldu evleneli...
hiç korunmadık bu zamana kadar...
2005 ten beridir tedavi görüyorum...
gel görki tedaviler cevap vermiyo...:KK43:

Bende 4 yıldır uğraşıyorum en sonunda 1 başarısız tüp bebek denemesi yaptık.Şimdiİse Geçen cuma bir tüp bebek denemesi yaptık ve perşembe sonucunu öğrenicem. Çok umutluyum inşallah tutar.Çünkü artık yoruldum.Dua istiyorum............

Bende 4 yıldır uğraşıyorum en sonunda 1 başarısız tüp bebek denemesi yaptık.Şimdiİse Geçen cuma bir tüp bebek denemesi yaptık ve perşembe sonucunu öğrenicem. Çok umutluyum inşallah tutar.Çünkü artık yoruldum.Dua istiyorum............

arkadaşım mrb bende 2 yıldır ugraşıyom tüplerim kapalı tüp bebek yaptık 7 haftalık düşük yaptım bakalım kısmet ikincisi ne zaman olcak sen nerde yaptırdın tüp bebegi ALLAHIM inşallah bizim yüzümüzede güler bizde:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: gördügün gibi gezeriz canım gelecegin anne adaylarına gel inan çok rahatlarsın

acemmmmmmmm buldum senı.........
bende aceme katılıyorum kızlar gelecegın anne adylarına gelın mutlu olun.....
bu arada ben de 3 yıldır ugrasıyorum canlar:çok üzgünüm:

Allah sağlıklı uzun ömürler versin kuzuma, epeeeeeyyy bir uğraştık...İkinciyide yap diyenlere sadece bakıyorum ve gülüyorum....

2 yıldır bayağı uğraşıyorum
uğraşıyorum diyorum çünkü badem gözlüm ağlamamı hayal kırıklığına uğramamı istemiyor
bu nedenle çocuk istemiyorum deyip kesti attı

7 yıllık evliliğim süresince hiç korunmadım 3. yıl tedaviyle hamiş kaldım 2.5 aylıkken karnımda öldü aldırmak zorunda kaldım 5. yıl tedaviyle yine hamiş kaldım geçen sene şubatta kızım doğdu aralıkta kaybettim doktor 3 ay bekleme süresi verdi nisandan beri bir gonal-f peşine kist bir ay doğum kontrol hapı böyle süregelen tedavi sürecinde artık pes dedim yarın kontrolüm var kist gitti mi diye(gonal -f le fazladan oluşan yumurtalar çatlamamış pregnyl e inat içi su dolup kist olmuşlar ikidir)neyse şu anda aşılamayı düşünüyorum bir sonraki aşama olarak şimdi ne kadar zamandır uğraşıyor oluyorum sizceeeegamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu
not:doktorlara göre hiçbir sorunumuz yok tedavi dediğimde ilkinde 3 ay klomen tabletti ki yine kist olmuş 4. ay kistin gitmesini beklerken hamiş kaldım kızımda ise sadece menogon iğne vurulup o ay hamiş kaldım ama şimdi doktoruma göre en etkili iğneye rağmen hala sonuç yokkkksenağlamasenağlama

:emir_bebek:Ben bu denememi Alman Hastanesinde Doç.Dr.Ulun Uluğ adlı doktora gittim çok memnun kaldım yine olsa yine giderim hastaneden ve Doktorumdan çok memnun kaldım.Keşke ilk başta gitseydim dedim 1900 Euro ücreti ve yardımcı oluyorlar.Tavsiye ederim.Perşembe sonucum belli olacak.kaydirigubbakcemile5

2 yıldır bayağı uğraşıyorum
uğraşıyorum diyorum çünkü badem gözlüm ağlamamı hayal kırıklığına uğramamı istemiyor
bu nedenle çocuk istemiyorum deyip kesti attı

:emir_bebek:Bence kestirip atmamalısın bende çok ağladım yıllardır bekliyorum iyi bir doktora gidip sebeplerini net bir şekilde öğrenmelisin.Tıp o kadar ilerledi ki her şeye çare buluyorlar.Benim çevremde çocuğu olmaz denilip tüp bebekle çocuk sahibi olan o kadar çok kişi var ki Sabretmelisin ve yılmamalısın:eek:klava:

X