ne zamana kadar beklemeliyim

nvcvn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2011
143
1
adetim geçeli tam 7 gün oldu testler negatif adet yokk.. gögüslerim şiş sarı akıntı var kist habercisi olabilirmi? doktora gitmelimiyim sizce

adetim geçeli tam 7 gün oldu testler negatif adet yokk.. gögüslerim şiş sarı akıntı var kist habercisi olabilirmi? doktora gitmelimiyim sizce

Adetleriniz düzenli ise gebelik testleri de negatif veriyor ise doktora gitmenizde fayda var bence

Adetleriniz düzenli ise gebelik testleri de negatif veriyor ise doktora gitmenizde fayda var bence[/QUO

eylül ayında düşük yaptım ben ondan beri bi düzensizlik var.. doktora gitmek hiç içimden gelmiyor. hamile isem görünmeyecek doktor ilaç verecek.

7 gün geçti ve idrar testin de negatifse,kan testi yaptr. Ama kan testin de negatifse bir doktora görünmende fayda olabilir canım. Ama inşallah yüreğinden geçen olur:)

kist de olabilir...hamilelik de olabilir...adet gecikmesi 15 gün olana kadar emin olamazsın negatiften...doktora görün bence...

esimle ilk defa korunmadan bi birlikteligimiz oldu. 2 hafta soonrasinda test yaptim belki bisey oldu diye yok apacik tek cizgi.. :KK43: simdide adet gecikti 4 gun oldu.psikolojik yapiyorum galiba...boyle uzun cok gecikmezdi ama..testte alamiyorum korede tatil heryer kapali eczaneler dahil.catlicam bi daha test yapmak istiyorum Allahim hakkimizda hayirlisini versin ins...

X