Ne zaman yumurtlamam olur?

nagihan_14

sana sığındım rabbim
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
917
26
Merhaba arkadaşlar size danışmak istediğim bir olayım var bu ay reglim 3 gün sürdü yoğun bir şekilde ne zaman yumurtlamam olur reglm bi 30 bi 28 oluyorum yardım edin

bende doktoruma sormusdum bu durmu, cünkü benimde son iki aydir hep 7-8 gün gecikmeli geliyordu...simdi sen kendi vücudunu takip edeceksin, doktorun dedigi beyaz akinti cok oluyor bu zaten bir kac gün sürüyormus birde iliskiye girme hissi artiyormus...bana öyle dedi....

tatlm sen reglnin 12.14.16.18.günlerini kaçırma.çalışmalara dewam bide yoğun beyaz bi akıntı gelir çoğu kadında o zaman da anyalabilirsin

bende doktoruma sormusdum bu durmu, cünkü benimde son iki aydir hep 7-8 gün gecikmeli geliyordu...simdi sen kendi vücudunu takip edeceksin, doktorun dedigi beyaz akinti cok oluyor bu zaten bir kac gün sürüyormus birde iliskiye girme hissi artiyormus...bana öyle dedi....

zilanurcum bünyem allak bullak oldu vallaaa 3 şiddetli kanamam oldu ondan sonra kahvrengi lekelenme geliyor sanki hiç kesilmeyecekmiş gibi şimdi adetim bitti mi bitmedi ona göre nasıl hesaplayacam anlamadım

tatlm sen reglnin 12.14.16.18.günlerini kaçırma.çalışmalara dewam bide yoğun beyaz bi akıntı gelir çoğu kadında o zaman da anyalabilirsin

bugünden sonra başlamayı düşünüyorum ama lekelenme tarzı bir kanamam var onun bitmesini beklesem mi beklemesem mi bilmiyorummm dün çok yoruldum acaba ondan mı bu lekelenme kesilmiyorum anlamadım ki şu yumurtlama dönemini yakalarsam iyi olacak dk hapı kullanmıştım 2 ay oldu bırakalı bu ay birden fazla yumurtlama olabilirmiş öyle okudum bakalım tuttarsa ikizde olabilirmiş o yüzden dikkatli takip etmem gerekiyor düzenli incir yemeye başladım inşaallaahh faydası olur :)

bugünden sonra başlamayı düşünüyorum ama lekelenme tarzı bir kanamam var onun bitmesini beklesem mi beklemesem mi bilmiyorummm dün çok yoruldum acaba ondan mı bu lekelenme kesilmiyorum anlamadım ki şu yumurtlama dönemini yakalarsam iyi olacak dk hapı kullanmıştım 2 ay oldu bırakalı bu ay birden fazla yumurtlama olabilirmiş öyle okudum bakalım tuttarsa ikizde olabilirmiş o yüzden dikkatli takip etmem gerekiyor düzenli incir yemeye başladım inşaallaahh faydası olur :)

lekelenmen yorgunluktan olabilir tabii yumurtlama kişiden kişiye we dönemsel olarak değişiyor mesela ben geçen ay erken yumurtlamıştım bu ay geç yumurtladım (dr.da yumurta takibi yaptırıyorum ordan biliyorum )sende dr.gidip takip yaptırabilirsin we dr.sana sölüyor çalışman gereken zamanları yada ovulasyon testleri war onlardan alabilirsin.. kaçırmak istemiyorsan eğer :KK34:

hepimize bol şans:KK52:

X