Ne zaman test yapmaliyim?

Girlxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
19
2
28
Arkadaslar, bu ay regl olmadim ve 4 gecikti.
Sizce ne zaman test yapmaliyim? 1 gun gecikme de test yaptim sonuc negatif.

Benim de 5 gün gecikmişti test alıp evde yapmıştım negatif çıkmıştı ama reglim gecikmeye devam etti ve hamile miyim diye yeniden umutlandım tekrar test aldım falan🤭 o yüzden bence direkt kan testi yaptırın sonuç garanti olsun.

Benim de 5 gün gecikmişti test alıp evde yapmıştım negatif çıkmıştı ama reglim gecikmeye devam etti ve hamile miyim diye yeniden umutlandım tekrar test aldım falan🤭 o yüzden bence direkt kan testi yaptırın sonuç garanti olsun.
peki sizin ki pozitif mi cikmisti? :)

Benim ilk kez reglim gecikti ve negatif test gormek istemedigim icin biraz daha beklesem mi diye dusundum... 🤨
Eğer sabredebilirim dersen biraz daha bekle. Belki o sırada başka belirtiler de farkedersin. İnşallah hamilesindir, ama negatif çıkarsa da üzülme her şeyin bir zamanı var elbet oluyor 💖

Merhabalar şuan bende bu durumu yaşıyorum acaba test yaptınız mı? Sonucunuz nedir
Merhaba :) 6.gun gecikmede test yaptim yine negatif sonuc. Bugun gecikmenin 7.gunundeyim hala regl olmadim ama cok sirt agrim vardi. Cuma kan testi icin randevu aldim hayirlisi 🙂 sizin durumunuz ne?

Merhaba :) 6.gun gecikmede test yaptim yine negatif sonuc. Bugun gecikmenin 7.gunundeyim hala regl olmadim ama cok sirt agrim vardi. Cuma kan testi icin randevu aldim hayirlisi 🙂 sizin durumunuz ne?
Benimde bugün olmam lazımdı normalde günümde sabahtan olurdum ama hala olmadım herhangi bir ağrım vs de yok.

X