Ne zaman test yapmalıyım?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
551
1
23
Düşük11 kürtaj olmadı adet kanaması gibi oldu
Ayın 24 bitti iki hafta dolmuştu
25 ilişki oldu 26 ve 30 31 ayın 2 ve 5
Düşükten sonra bütün tahliler temiz çıktı doktor ilişki yaşayabilirsiniz dedi
Bir kaç gündür Goğuslerim hassas dokunuca ağırıyorlar ve rahim bölgesinde sızlama oldu bir de biraz su içiyorum bir litre olmadan tuvalte gidiyorum direk bugün de hafif belim de kramp oldu

yani biraz daha anlasilir bir dille yazsan anlicaz ama bir adet kanamasi gecirmediysen kurtajdan sonra suan test yapsanda pozitif cikar buyuk ihtimal cunku hcg temizlenmemis olabilir bir adet bekle 40 gunden sonra olmuyorsan kan ver

Kurtaj derken dusuk demek istedim hcg dusduyse eminsen test yap ne cikar en fazla sonucu gorursun
Doktora gittim HCG düştü ama test için erken olmaz mı sadece şimdilik 14 gün geçmiş ilk ilişkiden sonra
GAG-1725570080606.jpg

Merhaba yumurtlamadan kaç gün sonra belirtiler oluyor acaba ? Benimde regli 22 agustosta bitti. 23-27-30 agustos ve -2-3-5 eylülü değerlendirdim. 3 eylülde öğlen kremsi yogun kıvamlı bir defalık akıntım oldu (kokusuz) yumurtlama belirtisimi sizce ?
Ben geçen sefer yaklaşık bir buçuk hafta geçtikten sonra gebelik belirtiler oldu şimdi yine aynı ayin25ten düne kadar ilişki yaşadık üç gün önce yaklaşık belritler oldu yine ama geçen seferinken farkli
beyaz yumurta akısı gibi yumurtlama belirtesi olarak geçiyor

Ben geçen sefer yaklaşık bir buçuk hafta geçtikten sonra gebelik belirtiler oldu şimdi yine aynı ayin25ten düne kadar ilişki yaşadık üç gün önce yaklaşık belritler oldu yine ama geçen seferinken farkli
beyaz yumurta akısı gibi yumurtlama belirtesi olarak geçiyor
Kremsi sür rengindem bir tık koyuydu kıvamlıydı akıntım. Bilmiyorum bugün sağ kasıkta ayagımı kendine çektigimde sağ da dolunun hissediyorum bide rahim agzımda hafif sızlama var ama neye göre hareket edicem bilmiyorum akıntıdan sonra 14 gün mü beklemem gerekiyor yoksa diğer adet rahiminden hesaplarsam eylül 14 de adet tarihim ama adetlerimde de düzensiz bazen oluyorum bazen olmuyorum

İliskiden 14 gun sonra kanda da cikiyor idrardada sen bakabilirsin gec dollenme olmadiysa idrarda bile cikar
Ben şimdiye kadarki adet öncesi göğüslerim çok ama çok hafif ağrıyodu ama şimdi adetime 3/4 gün var 3 gün falan önceden kasıklarımda hafif ağrılar,(sanki adet olacakmış gibi) göğüslerimde dolgunlaşma ve aşırı ağrı, hafif miyde bulantısı, bağ ağrısı, aşırı duygusallık, aşırı uyku hali, çabuk yorulma, ve.s meydana geldi. Sizce bende hamilemiyim? (Test için çox erken olduğu için yapamıyorum ama sabırsızlanıyorum hamilemiyim diye)🥹

Kremsi sür rengindem bir tık koyuydu kıvamlıydı akıntım. Bilmiyorum bugün sağ kasıkta ayagımı kendine çektigimde sağ da dolunun hissediyorum bide rahim agzımda hafif sızlama var ama neye göre hareket edicem bilmiyorum akıntıdan sonra 14 gün mü beklemem gerekiyor yoksa diğer adet rahiminden hesaplarsam eylül 14 de adet tarihim ama adetlerimde de düzensiz bazen oluyorum bazen olmuyorum
Bilmiyorsan supheli iliskinden 14 gun sonra test yap akintiyi gorduysen 14. Gun yap

X