Ne yapsam ne yapsam? Doktora gidip mi kurtulsam?

limonlu_kek

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
176
107

Kızlar bende pco var. Üç ay önce korunmayı bıraktık. İlk ay kimyasal gebelik yaşadım. Adet tarihimden üç dört gün sonra kan değerim 9 çıktı. Sonra da baya bir kanamayla değerim düştü. Ertesi ay erken adet gördüm. 20 ya da 21 gün sonraydı. Ayın da 21'i falandı tahminen. Hiç bir belirti hissetmiyordum zaten. Adet görmek şaşırtmadı beni. Ama bu ay belirtileri fazlaca hissettim. Ayın 16'sında kan testi yaptırdım. Negatif çıktı. 0.1. Ama dayanamadım bugün de evde yapılan testlerden aldım. Bugün yani ayın 21'inde test yaptım. Çift çizgiyi gördüm. Şimdi kan testi yaptırmaya korkuyorum ya yine kimyasal gebelikse diye ama düşünmekten de geri duramıyorum. Bu konuda yorumlarınız ne? Bana bir akıl verir misiniz lütfen?
Şimdi kanda değer gözükmezken aradan sadece 5 gün geçince çift çizgiyi görmek mümkün müdür ne diyorsunuz?

Simdi ben anlamadım suan adetine kac gun var idrar testini yaptıgında?
Kan testini adetine kac gun varken yaptırdın 0,1 cıktı?

Simdi ben anlamadım suan adetine kac gun var idrar testini yaptıgında?
Kan testini adetine kac gun varken yaptırdın 0,1 cıktı?

Tam emin olmamakla beraber kan testini yaptırdığımda en az 5 en çok 9 gün vardı. Bugün de yani idrar testi yaptığımda da ya tam günü ya da 4 gün var. Geçen ay ayın 21-25 arası bir tarihte oldum ama tam emin olamıyorum.

İdrar testini yarın sabah tekrarla. Eger yine cift cizgiyi gorursen tekrar gidip kan testi yaptır. Buyuk ihtimalle 9 gun falan vardı adetine kan testi yaptıgında. Benim de adetime 4 gun varken idrarda gozukmustu ve kanda cıkmıstı. İnsallah hayırlısı olur canım..

inşallah canım ya. zaten testi üç tane almıştım ne olur ne olmaz diye. senin de yolda demek ne güzel.Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. ilk kan testi yaptırdığında senin değerin kaç çıkmıştı?

Allah razı olsun

Ben adetime 4 gun varken yaptırmıstım 34,4 cıkmıstı degerim.

Cok dusuk gelmisti bana deger uzuldum bir sorun mu var acaba diye.
Ama adetim 2 gun gectikten sonra gene yaptırdım 605 cıkmıstı.
Simdi bebegimi de gordum Allah'ın izniyle.
Allah sana da yasatsın insallah bu duyguları.

İnşallah canım ya. Bu pco beni çok kötü etkiledi. Üstüne bir de kimyasal gebelik. Ben biraz da değer düşük çıkarsa diye korktuğumdan yaptıramıyorum. Ama önümüzdeki hafta tatile çıkacağız. Oralarda doktora gitmek istemiyorum. O yüzden en geç cuma gideyim diyorum. Hamilelerin duası kabul olurmuş canım ne olur dualarını eksik etme. Allah hepimiz için hayırlısını versin inşallah.

Dualarım hep sizinle zaten. Allahım tez zamanda isteyen herkeze verir insallah bir melek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…