Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Canım fazla duygusal davranmissin. Adama bak kendini naza çekmiş. Hata sende 100 defa mesaj mı atılır. Sakın o yazana kadar arayana kadar konuşma arama. İletişimde geç cevap ver umursama hemenn kapat. Beyefendinin o burnunu yere indir önce.

Maddi durumu yok
Senı kullanıyor arabanı vs
Ve kullanmaya calısacak kalmaya bıyere gıdelımden cıkan sonuc bu
Kestırıp atın. Asık oldugunuzu sandıgınız adam 45dk ıcınde 15kez aranmasına ragmen ıstıfını bozmadan yemegıne devam etmıs. Basına bırsey de gelmıs olabılırdı bu sure zarfında. Kendıne bunu mu yakıstırıyorsun. Kosarak uzaklas. Eger hala yapısmaya devam edıyorsa numaranı bıle degıstırebılırsın.

Okurken bir bayan olarak ben bile bunaldım sizden ,adam nasıl bunalmasın.
Sizi istemediğini çok önceden anlamış oldugunuz halde neden ısrar ettiniz?
Kapatcaktınız teli ya da ulaşılmaz olcaktınız.

Adamda para yok bu 1
2. Si arabada benzin yok
3. Sü bu adam defer vermıo size resmen masraf yapmak ıstemıo
Ben bu ilişkide hiç bir duygusal bağ gormedım
Ayrıca niye o kadar arıosun ki
Kendini agırdan al boşver ne ugrasıcan bununla

Adamı bunaltmamişsin adamin bunalasi varmis. Vee acik olmam gerekirse adam cok asiri etkilenmemis olabilir. Basta bir duygusallik olmus ama anlik biseymis gibi sonrasinda adam tuhaf yani disarida biseyler icmekten bile sakınır gibi belki bulundugu civarda sevgilisi olabilir, hatta ve hatta evli bile olabilir ailesi dedigi belkide annesi babasi degil karısı bile olabilir. yani gizli donen baska seyler var bu iste!!!
ben cok işkillendim acikcasi. Ama bence biraz daha takip et ve sal sonra uzer bu adam.

15 kere arayıp 45 tane mesaj attıktan sonra nasıl bir muamele bekliyordunuz ki?sizin yaptığınızı yapan bir eski sevgilim vardı.o kadar itici görünmüştü ki bana hiçbirşey demeden ayrıldım.bu adamın niyeti başka zaten size sinyal vermiş ama siz anlamak istemiyorsunuz.

Adamı gün içinde 10 kere aramadım zaten tam evden çıkacakken bana ben en iyisi evde durayım dedikten sonra ve dahasında da mesajıma cevap vermedikten sonra hadi senden haber bekliyorum saatte geç oldu manasında aradım. Adam zaten çoktan gitmiş benden yani aramalarımdan bunaldığından değil doğru demişsin bunalası varmış.

Dışardan bak ama vitrini baya bayalı... bence bunun işine geldiğine parası var. Dediğiniz gibi masraf yapmak istemedi. Çünkü zaten adam uzayacaktı o onu kafasına koymuş.

Adamın dedikleri, senin arabamla gideriz, bı yerlere kaçalım, yiyişen tiplerin olduğu yere gidip bira içeyim oturalım baktı sizden olur gelmiyo, ki adamın istekleri gayet açık ciddi düşündüğü yok.
E hal böyle olunca size yol vermiş.
15 kere arama, 45 mesaj kısmına takıldım siz kendinize hiç mi değer vermiyorsunuz.
Adam hiç oralı olmuyor.

Son paragrafa katılıyorum, aynen ben de bunu düşündüm.

Adamı 15 kere arar 45 mesaj atarsan olacağı bu olur... Bırak adam seni dışarı çıkmaya ikna etmek için uğraşsın, güzel mekanlara götürmeye çalışsın Allah aşkına bu nedir? Uğraşmıyorsa da gitsin öyle uğraşmayacağı peşinde koşacak tipler bulsun...

Umarım hala görüşmüyorsunuzdur.Adamın parası yok belli ama kaçamak yapmayı istiyor

İlişkide erkeğin yapacağı her şeyi siz yapmışsınız.. Arkadaşınız KAÇAMAK oyunlarına alet olmadan da bir şekilde irtibatın kesilmesi iyi olmuş bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…