Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Ne kadar süredir tanıyorsunuz? Bekar olduğuna emin misiniz? Sanki sizinli ortamlarda görünmemek için kaçıyor gibi. Her akşam aileyle yeme kısmı da enteresan
Yooo caddeye gittik hatta koluma girsene falan demişti yürürken hep gittiği mekanlara gittik hatta bi tane kız arkadaşını gördüm. Arabasında tabletini unutmuş onu verdi benim yanımda. Evli falan olduğunu sanmıyorum. Ama beni yedekte tutmuş olabilir bilmiyorum ki ne düşündü

Bir haftadır tanıdığınız biri için fazla hırpalamışsınız kendinizi. Düzgün bir insan bile olsa karşınızdaki, üstüne bu kadar kısa sürede düşmeniz hoş olmamış. Aklınızda bulunsun ilişkide buluşmayı iptal eden taraf buluşma teklif edene kadar plan program yapmayın ondan bekleyin, cvp gelmeyen mesajın ardından mesaj atmayın

Şuan onu sildim zaten her yerden kendimi değersiz hissettirdi çok kötü oldum o an hataydı evet ama nolursa olsun haketmedim keşke daha düzgün bi dille söyleseydi

Böyleleri uzak olsun.Yüzsüzse arsızsa hiç bişey olmamış gibi arar. İlgi gösterdim kendini bişey sandı Allahından bulsun dilerim

Yemin ediyorum defalarca aramışsın ya boyle ben olsam sırf gıcıklığına param dahi olsam sizle gorusmezdim.Bu ne ya bi nefes aldirin canim istemiyor demis olabilir ustelemeyin.Bu kadar ısrar sizi itici yapar.

Ayrıca adam hep beraber kalalim modunda amac belli yani belki de siz beraber kalabileceginizi söyledikten sonra sizi kolay lokma sandi densiz ondan kendini geri cekti.

Of içim şişti. Yaşlar 30lu, arabalar falan var ama mantık sıfır.

Son dakika gururuma yediremedim ekilmiştim son dakka o kadar saat beklemişken hazırlanmışken kendimi çok kötü hissettim bi de dakikalarca bana cevap dahi vermedi değersiz hissettirdi

Değersiz olan o ama bunu göremiyorsun maalesef.

Ama parası var gibi duruyor. Adam mimar ne bilim çok kalite takılıyor telefonu altındaki arabası gittiği mekanlar vs. Yani sosyal medyadan ve tarzından öyle hissettiriyor. Tabi çok iyi tanımıyorum ben

Güç bela bir araba vardır altında hatta belki kredisini ailesi ödüyordur. Aslında kullandıkları Arko traş kremi, H&M tişört vb. Olanlar arasında markalı gözlüğü ikinci elden alan, yine ikinci el M.Dutti ceket, Network pantalon vb. İle havalı mekanlarda yer bildirimi yapan , fotoğraflar ekleyen tonlarca insan var. Kişinin Nasıl durduğuna değil gerçekte nasıl olduğuna odaklanın. Ve bu adamın gerçeği ise tam da söylediği gibi.. bakkaldan alınacak bira ile, muhtemelen kendisine ait bile olmayan bir araba içinde sahilde bir iki sıcak saat geçirmek .. işte bu adamın gerçeği bu. Meslek Faslı sizin için önemli ise gerçekten mimar olduğundan emin misiniz mesela?? Bence büyük geçmiş olsun..

Teşekkür ederim

Adam bildigin pinti uzak dur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…