Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Bıraktım gerçekten sadece neden böyle yapmış olabilir diye sizlerin fikrini almak istedim. evet yaptım bi hata çok üstüne düştüm ama düşünemedim o an bunları yaşayacağımı
Üzülmeyin lütfen bu da size bi tecrübe olmuş oldu. Hem zaten adamın niyeti de pek iyi değilmiş kurtulmuşsunuz.

Olabilir. Yine de sağolun yorum yazdığınız için. Ben yanlış anladım demek ki

Konu sahibi cherly lınc etmemıs hepimizin dedıgı seyı demıs, msjlarda ve aramalar da hatalısın zaten sende kabul ediyorsun. Yol ver gitsin, dengini bulsun sende artık uzulme.

Ne kadar süredir tanisiyorsunuz ki? Sosyal medya asla bir referans değildir. Sizi kendi şahsi menfaatleri icin bir malzeme olarak görüyor bana kalirsa. O kadar aramanin ardindan açıp yemek yiyorum demesi de son derece hastalıklı bir tavır. Duygusal ayarlarinizla oynuyor.

Kim bilir belki de. Vitrini baya baya iyiydi ama belki de öyle değildi haklı olabilirsiniz
Sabahlara kadar mesajlasmalari cok da sevgi belirtisi olarak gormeyin.
Daha onemli olan seyler beraber vakit gecirdiginizde nasil ozendigi, nasil organizasyon yaptigi. Sizi etkilemek isteyen birisi bunlara ozenir.

Son akşam yaptığı şey çok ayıptı cidden ben ona verdiğim değerden sebep arabayı bile yıkattım ki hani anlasın ona ne kadar değer veriyorum. Ama o naptı arama zahmetinde bile bulunmadan ben çıkmıyım en iyisi dedi ve arkasını getirmeden dakikalarca ortadan kayboldu. Bende saf gibi ondan haber gelmesini bekledim çünkü ortada bi sorun yoktu o dakkaya kadar taki sahilde değil mekanda oturalım diyene kadar.

Sabahlara kadar mesajlasmalari cok da sevgi belirtisi olarak gormeyin.
Daha onemli olan seyler beraber vakit gecirdiginizde nasil ozendigi, nasil organizasyon yaptigi. Sizi etkilemek isteyen birisi bunlara ozenir.
Sahil organizasyonu yapmış çok özenmiş Bende caddeye gidelim daha keyifli vakit geçiririz dedim sanki adama küfür ettim

Para harcamak istemiyor. Gideceginiz yer muhabbetinde dahi senin arabayla devam ederiz vs demis. Benzinin bile hesabini yapiyor. Bence gercek yüzünü yolun başında belli etmesi sizin icin şans.

15 kere aradım 45 tane msj attım nerdeyse bana yapılan muamele bu oldu.
Sorun tam olarak burda aslında bidaha okuyun yazdığınızı. Adamın isteksiz olduğu her halinden ilk mesajdan belliymiş 45 mesaja 15 aramaya ben birinden daha çok soğurum açıkçası bu kadar üzerine düşüp kendinizi kucultmenize ne gerek var .geri çekin biraz kendinizi . seksist bir cümle olacak belki ama kadınların bu kadar fazla adamın üzerine düşmesini doğru bulmuyorum

İsteksiz olduğunu ben üşürüm orda dediğimde zaten çok durmayız erken kalkarız bugun demesinden anladım. Çünkü diğer görüşmelerde benimle zaman pazarlığı yapardı. Erken gitme biraz daha kalalım falan gibi hatta öyleki işten erken çıktığını bilirim. Ama nolduysa son gün bi değişti

Para harcamak istemiyor. Gideceginiz yer muhabbetinde dahi senin arabayla devam ederiz vs demis. Benzinin bile hesabini yapiyor. Bence gercek yüzünü yolun başında belli etmesi sizin icin şans.
En çokta ben ailemle yicem sanki başka zamanmı yok herzaman yeriz demesine bozuldum ilk başta. Ya ailenle hergün yiyosun zaten hiç yemek yemedik nolurdu yeseydik ne kadar kabaca davranmış meğer

Adam cevap atmadıkça defalarca mesaj atıp aramanın manası ne? Adam istemiyor açıkça belli etmiş daha fazla üzerinde durmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…