Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Yazma. Arama. Uzak dur. Amacı belli. Duygu empati falan arama bu hastada.

Öncelikle Kartal sahilini kötülemenizi hiç anlamadım, ben neredeyse 2 günde bir köpeği gezdirmeye çıkıyorum,hiç sizin dediğiniz insanlar gibi arabsda şey yapan ipsiz sapsızlar yok. Görmek istediğinizi görüyorsunuz, gayette eli yüzü düzgün insanlarında olduğu bir yer. Neyse.

Adamı 15 kez arayıp 45 kez mesaj atınca zaten soğumuştur,hatta yapışkan olduğunuzu düşünüp hiç bulaşmamayım demiştir. Kendinize saygınız mı yok yahu, adam sizi ekmiş niyeti çok açık. Hala neden ısrarla arıyorsunuz ki. Haketmişsiniz yani.

Kartal sahilini kötülemedik. Bende orda doğup büyüdüm. Akşam 9 dan sonra olanları anlattım. Bi caddebostan sahili gibi değil kabul edelim. Caddebostanda sabaha kadar oturabilirken kartal sahilde arabanın içinde bile bile tek başına oturamazsın...

adamın niyeti kötü, cinsellik yaşayıp yaşamamak sizin bileceğiniz iş tabii, ama adamın tek derdi kullanmak gibi. hem de sevgilisine azıcık saygısı olan bir insan tamamen serserilerin ve tuhaf işler peşinde koşanların (sizin anlatımınız ben bilmiyorum kartal sahili)olduğu bir yere götürmez.

Kim bilir belki de. Vitrini baya baya iyiydi ama belki de öyle değildi haklı olabilirsiniz
Vitrin baya iyiydi diyince sız aklıma Bı arkadasım geldi
Bırıyle flört etti sonra cocuk baskasıyla gorusmeye basladı jet hızıyla.
Arkadasım da son derece uzgun dalyan gibi cocugu kaptırdım diyor falan.
Gormedıgım ıcın bıseyde diyemiyorum. Sonra Bıgun cocugu gordum, 165 nerdeyseo hoslantı ask, yer elmasını dalyan yapabiliyor bunu gordum canlı canlı
Sızınkınınde belki vitrin demodedır etkılendıgınız ıcın gozunuzde buyutuyosunuzdur belkide

Ayrıca bi hemcinsinizi bu kadar linç etmeniz ne kadar doğru ? Haketmişsiniz falan demeniz hiç hoş değil.

Aslı nda adamın niyeti bariz belli. Para harcamasin gönül eglendirsin ve aklınıza gelen her neyse işte onu yapsın. Baktı para harcayacak dahası aklında gecenleri uygulayamayacak o zaman sallamamis sizi.. arkaniza bile bakmadan kaçın zaten bu adamdan

Bununda göbeği vardı sosyal medya da zayıftı yanıma geldi göbekli :)

Bende diyorum ki akşamları neredeyse 2 günde 1 oraya çıkıyorum, yani biliyorum oraları. Bende Pendikte doğup büyüdüm. Ama kartalda hiç öyle bir sahneyle karşılaşmadım. Caddebostan gibi zaten olamaz, zira oraya her semtten insan geliyor. Kartala ise sadece Pendik kartal gibi çevrelerden. Evet kartal sahile gençler çok geliyor, alkol alıyorlar ama tek başıma gezdiğim de bile hiç karışan görüşen olmadı. Ki konumuz da sahil değil zaten, ben sadece konu içerisinde belirttiğiniz için yazdım. Konumuz flörtünüz. Fazla duygu yüklüsünüz, konuşurken gözleri dolmak falan aşırı garip yani. Ki adamında niyeti takılmakmış. Baktı siz gerçekten aşık olmaya başladınız, en kısa yoldan kurtulmak istedi.

Olan oldu bi kere bende pişman oldum ama napım zaten sildim onu bi daha dönüşü olmaz ki...

Ayrıca bi hemcinsinizi bu kadar linç etmeniz ne kadar doğru ? Haketmişsiniz falan demeniz hiç hoş değil.
Hanımefendi ben kimseyi linç etmedim.
Aynı cümleyi sevgili benneyanginlargordum de kullanmış. Biz sonraki tavrından bahsediyoruz. Kendiniz arayıp sıkboğaz etmişsiniz, böyle yaptığınız için bu tepkiyle karşılamışsınız. Benimde kötü 387272 ilişkim oldu, merak etmeyin kimseyi kötü bir adamla karşılaştı diye linç etmem. Üzgün olduğunuz için yanlış anlıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…