Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Üzgünüm ama adamın hayallerini reele ulaştıramamışsınız. Mimar, kalite takılıyor ama kıytırık izbe yerlerde bira içiyor. Bir de ayağına getirtiyor beyefendi. Durum bariz belli değil mi acaba?

Adama fazla anlam yükleyip totosunu kaldırmışsınız, kendini dünya harikası sanmış. Hiç gerek yok, salın ipini gitsin.

Bazen duygular mantigin onune geciyor. Yapmam dediginiz ne varsa yapiyorsunuz. Oyle zamanlar oluyor ki dogruyu yanlisi ayirt edemiyor, degmeyecek insanlar icin vaktinizi sevginizi sabrinizi, umidinizi bosa harciuorsunuz. Bende yeni bir iliskiden ciktim ve haketmedigim cok sey yasadim sirf duugularim mantigimi gecti diye. Ne emeklerimi ne sevgimi ne beni hic bir seyi haketmemis. Kacan kovalanir misali. Bence tek kelime daha yazmayin. Birakin. Siz ustune dusmeyince bu sefer o arayip soracak. Aramiyorsa zaten istemiyordur. Tek tarafli cabalamanin geregi yok. Cunku uzulende aglayanda siz olursunuz. Bazi insanlar gercekten hakemiyor cunku. Yol yakinken kendinize dur deyin ki ümidinizi sabrinizi sayginizi sevginizi yitirmeyin. Inanin yasanmislik olunca daha zor oluyor bazi seyler. Sizi haketmiyorsa ki gelgit yasiyorsa birakin gitsin.

Bazen duygular mantigin onune geciyor. Yapmam dediginiz ne varsa yapiyorsunuz. Oyle zamanlar oluyor ki dogruyu yanlisi ayirt edemiyor, degmeyecek insanlar icin vaktinizi sevginizi sabrinizi, umidinizi bosa harciuorsunuz. Bende yeni bir iliskiden ciktim ve haketmedigim cok sey yasadim sirf duugularim mantigimi gecti diye. Ne emeklerimi ne sevgimi ne beni hic bir seyi haketmemis. Kacan kovalanir misali. Bence tek kelime daha yazmayin. Birakin. Siz ustune dusmeyince bu sefer o arayip soracak. Aramiyorsa zaten istemiyordur. Tek tarafli cabalamanin geregi yok. Cunku uzulende aglayanda siz olursunuz. Bazi insanlar gercekten hakemiyor cunku. Yol yakinken kendinize dur deyin ki ümidinizi sabrinizi sayginizi sevginizi yitirmeyin. Inanin yasanmislik olunca daha zor oluyor bazi seyler. Sizi haketmiyorsa ki gelgit yasiyorsa birakin gitsin.
Hislerime tercüman olmuşsunuz. BENde göremedim duygularımdan doğruyu yanlışı ayırd edemedim. Hislerime yenik düştüm ama kendimi de kullandırtmadım. Bu soğukta akşam saat 10 da dışarda karanlıkta sandalyemi oturcam? Sanki kampa gittik sadece biz varız. Milletin içtiği karı kız attığı yerde benimle sandalyede oturcakmış. Gecenim 10 nundan sonra hava buz gibiyken.

Peki bunu sadece bi keremi denedi? Nasılsa ben onun artık cebindeydim ya hani çok bağlandım ya hani bi kaç gün daha öyle idare edip sonra tekrar nabız niye yoklamadı. Acaba başka seçeneğimi vardı?
Cebinde değillmişsin o sevişebileceği bir yere götürmek istemiş sen cafe demişsin. Uğraşmak istememiiş

Bende kendimi suçlayıp durdum fazla şeymi istedim acaba diye sadece yemek yiyip onunla ıssız bi yerde değilde mekanda görüşmek istedim ben zaten alkol alan biri değilim bi kahve içerdim oda bira içerdi. Bence para meselesi değil çünkü adam mimar kazanıyor arabasından üstünden başından belli ense kalın yani ama bana harcayacak parası yoktu onun bence
Ha sizin arabayla gitmek istemesi de bence kendi arabasıyla tanınabilir diye sizin arabayı tercih ediyor birisine yakalanmaktan korkuyor gibime geldi

Günlerdir sabahlara kadar mesajlaştı benimle. Hatta ben şuan işsizim o çalışıyor. Saat 4 te uyurdu sabah 8 de kalkardı. Beni o kadar msj yağmuruna tutardı gün içinde de cabası. Ama o son akşam yaptığı...
7 kere aradım açmadı gelmeyeceğini de mesajla söyledi arama zahmetine dahi girmedi
Kaz gelecek yerden tavuk esirgememıs. Kimi cimri olmayanlar bunu para harcayarak yapar senın Flörtte muhabbetle yapmis.

Sabahlara kadar konusmak hoslanma kıstası degıl. Sabahlara kadar konusup sabah uyandığınızda ben yapamıyorum ayrılmak istiyorum msjıda görebilirsiniz Bıgun telefonunuzda... belki gece uyurken sızı sevmekten Vazgecebılır karsı taraf.

Yani bunlara Bukadar takılmayın adamın derdı cınsellıkmıs bu net.. Umarım bundan sonra gorusmezsınız diyecegım ama ıcımden bir ses yazdıgı an yazacağınızı, yazmazsa gene sızın yazacagınızı soyluyor.

Kaz gelecek yerden tavuk esirgememıs. Kimi cimri olmayanlar bunu para harcayarak yapar senın Flörtte muhabbetle yapmis.

Sabahlara kadar konusmak hoslanma kıstası degıl. Sabahlara kadar konusup sabah uyandığınızda ben yapamıyorum ayrılmak istiyorum msjıda görebilirsiniz Bıgun telefonunuzda... belki gece uyurken sızı sevmekten Vazgecebılır karsı taraf.

Yani bunlara Bukadar takılmayın adamın derdı cınsellıkmıs bu net.. Umarım bundan sonra gorusmezsınız diyecegım ama ıcımden bir ses yazdıgı an yazacağınızı, yazmazsa gene sızın yazacagınızı soyluyor.
Sildim

neden bu kadar çok üstüne düşüyorsun. 15 defa arama 45 mesaj nedir. Baktın iki kere aradın açmadı bırak arama zaten elbet o sana dönecek bırak o senin peşine düşsün. Her defasında seninle görüşmek zorunda değil adam onunda bir ailesi arkadaşları var sonuçta baktın seninle planı bozdu mu tamam canım de kendi arkadaşlarınla plan yap. Daha sonra o görüşmek isteyince sen de aynısı yap. İlgisiz ise sende ilgisiz ol sallama. Ben mesala ararım erkek arkadaşımı canım plan varmı derim yok derse tamam canım derim kendim plan yaparım. Herkes aynı değil tatlım. Sende ilgisiz ol ona bir müddet. Ve gerçekten erkeklerin havasını kaldıran biziz

Son dakika gururuma yediremedim ekilmiştim son dakka o kadar saat beklemişken hazırlanmışken kendimi çok kötü hissettim bi de dakikalarca bana cevap dahi vermedi değersiz hissettirdi
İlişkide değer görmek biraz da insanın kendi elinde açıkçası. Sizi az çok anlıyorum bu durum gururunuza dokunmuş ama gerçekten kim diğerinin üstüne daha fazla düşerse hakettiğinden daha fazla önemserse o ezilen taraf oluyor. Ne kadar hazırlanmış olsanız da ne kadar mesaj atıp aramış olsanız da bakın sonuçta onun istediği oldu yine ve siz kendinizi haddinden fazla yıprattığınızla kaldınız. Bırakın da şu saatten sonra biraz da o düşünsün

İlişkide değer görmek biraz da insanın kendi elinde açıkçası. Sizi az çok anlıyorum bu durum gururunuza dokunmuş ama gerçekten kim diğerinin üstüne daha fazla düşerse hakettiğinden daha fazla önemserse o ezilen taraf oluyor. Ne kadar hazırlanmış olsanız da ne kadar mesaj atıp aramış olsanız da bakın sonuçta onun istediği oldu yine ve siz kendinizi haddinden fazla yıprattığınızla kaldınız. Bırakın da şu saatten sonra biraz da o düşünsün
Bıraktım gerçekten sadece neden böyle yapmış olabilir diye sizlerin fikrini almak istedim. 😔 evet yaptım bi hata çok üstüne düştüm ama düşünemedim o an bunları yaşayacağımı

Hislerime tercüman olmuşsunuz. BENde göremedim duygularımdan doğruyu yanlışı ayırd edemedim. Hislerime yenik düştüm ama kendimi de kullandırtmadım. Bu soğukta akşam saat 10 da dışarda karanlıkta sandalyemi oturcam? Sanki kampa gittik sadece biz varız. Milletin içtiği karı kız attığı yerde benimle sandalyede oturcakmış. Gecenim 10 nundan sonra hava buz gibiyken.

Bosverin iyinyapmissiniz. Boyle insanlar siz fedakarlk yapsaniz bile bu benim icin fedakarlik yapti beni kirmadi demezler. Kendi dogrulaeindan baska dogrularida yoktur.

X