Ne yapmaya çalıştı ben bir anlam veremedim🤦🏻‍♀️

Bi de sunu soyleyim adamin ya parasi yok yada cimri. Siz benzininizi kendiniz koyup taa ayagina mi gidecektiniz bi de? Bunu kendinize yapmayin lutfen. Hic bi erkek bu kadar cabaya degmez emin olun
Eğitime gidiceğim yer onların orda ben ona demiştim eve giderken bizim burdan geçiyor sen iş çıkışı beni alırsın hem yemek yeriz hemde eğitim yerine bakarız dedim. O da ben yemeği evde bizimkilerle yicem sen gelirsin ben arabayı almam eğitim yerine bakarız sonra sandalyelerde otururuz dedi. Bende soğuk falan dedim işte mekanda içersin nasılsa arabayı ben kullancam dedim adam ben çıkmıyım dedi ya parası yoktu ya da benimle başla şeyler planladı. Bende istemeyince geri vites yaptı

çok olumlu yorumlar yapılmış bence.
adam sizinle cinsellik yakınlaşma için görüşmek istemiş bu çok net değil mi? sevgili değilsiniz tam anlamıyla va kalma muhabbeti yapıyor?
sizinle ciddi düşünmediğini anlamanız lazım. gururuma yediremedim demişsiniz bence çoktan engelleyip silmiş olmanız lazım bu adamcığı. totosunu kaldırmışsınız, sizinle görüşmek istemiyor çok net.

2 turlu de olsa yol verin. 30 yasina gelmis bi adamin kosede kiz arkadsiyla yemege ayiracak parasi yoksa durum cok daha vahim bence.

Adamın derdi flört aşk falan değil bence direk cinsellik arabada çiftlerin bilmem ne yaptığı yer yazmışsın, demek ki kendisi sizi o yüzden götürmek istedi oraya ben bunu anladım. siz kabul etmeyince bozuldu istediğini alamayacağını anlayınca da soğuk davranmaya başladı bu kadar basit...

Bi de bana ben oraya sürekli içmeye giderdim dedi acaba kız mı götürüyodu oraya ipsiz sapsız adamların içtiği karanlık bi ücretsiz otopark

Aynen öyle, bana öyle geldi. Sizin için para harcamak istememiş, sevişmek istemiş, hep kaçamak peşindeymiş. Olmayacağını anlayınca sallamamış. Engelleyin.

Ve daha once ben hep oraya giderdim ben varken bişey olmaz falan dedi bence erkeklerle değil kızları götürürdü oraya öyle düşündüm ben

Ve daha once ben hep oraya giderdim ben varken bişey olmaz falan dedi bence erkeklerle değil kızları götürürdü oraya öyle düşündüm ben
E öyle zaten direk engelle aklı fikri uçkurunda olan adamlar çookk aşık olmadıktan sonra evlilik falan düşünmez laylaylom gezer içer eğlenirler boşver engelle gitsin.

Aynen öyle, bana öyle geldi. Sizin için para harcamak istememiş, sevişmek istemiş, hep kaçamak peşindeymiş. Olmayacağını anlayınca sallamamış. Engelleyin.
Bende kendimi suçlayıp durdum fazla şeymi istedim acaba diye sadece yemek yiyip onunla ıssız bi yerde değilde mekanda görüşmek istedim ben zaten alkol alan biri değilim bi kahve içerdim oda bira içerdi. Bence para meselesi değil çünkü adam mimar kazanıyor arabasından üstünden başından belli ense kalın yani ama bana harcayacak parası yoktu onun bence

Ama parası var gibi duruyor. Adam mimar ne bilim çok kalite takılıyor telefonu altındaki arabası gittiği mekanlar vs. Yani sosyal medyadan ve tarzından öyle hissettiriyor. Tabi çok iyi tanımıyorum ben

vardır belki de size harcamaya niyeti yok.
senin arabanla devam ederiz, arabada içeriz mekan olmasın.
yemeği ailemle yiyeceğim vs vs.
hiç mi anlamadınız?
kaçalım kaçalım dediği yerlerinde parasını size ödetirdi.

1. sürekli kaçamak, kaçamak. belli ki o kaçamağı yapıp sonrasında aramayacaktı. ne boyutta ilerleyen birisiniz yakınlaşmada bilemem ama adamın niyeti ortada.
2. insan biriyle flörtleşirken sadece çay kahve içmez. bir kere kendisi yemek yiyelim dememiş.
3. ya parası yok kendini dayayacak kadın arıyor yada zaten ciddiyetsiz olduğundan bir kadın için yemek vs masrafı ona saçma geliyor yada ki bu kesin cimrinin önde gideni.

şu 3 maddeyi anlamamanız enteresan. tamam sevmişsiniz anlıyorum ama bangır bangır adam kendini belli ediyor.

aileyle yemek de kendi ailesi yani karısı olabilir.

aman diyim. bir daha aramayın hatta engelleyin.

sizi onca zaman bir yemeğe çıkarmaya üşenen adamı 15 kere aramak konusuna girmeyeceğim bile.

2 turlu de olsa yol verin. 30 yasina gelmis bi adamin kosede kiz arkadsiyla yemege ayiracak parasi yoksa durum cok daha vahim bence.
Bende parasının olduğunu düşünüyorum ama bana harcayacak parası yoktu bence onun. Az çok kimin parası var kimin yok anlayabiliriz. Ama o bence benimle yemek değil başka şey paylaşmak istedi...

Kartal sahilin oralarda hava kararınca travestiler çıkıyo bide millet arabada birbirine yumuluyo. Eşim orda balık tutuyo. Bi kere biraz geç çıktık ordan aman tanrım didim iğrençlik diz boyu. E adam illa orası istemiş siz yok diyince de işine gelmemiş

Ama parası var gibi duruyor. Adam mimar ne bilim çok kalite takılıyor telefonu altındaki arabası gittiği mekanlar vs. Yani sosyal medyadan ve tarzından öyle hissettiriyor. Tabi çok iyi tanımıyorum ben
Varda sana yok, bi kac zaman sadece eglenecegı Eglenmek ıstedıgı birine para harcamak istemiyor, arabasıyla dahi gelmiyor gelip kapıdan alma incelıgını göstermekten aciz. Gelsin alsın beni bakkaldan alalım biraları herkesin yıyıstıgı yere cekelım arabayı, izin verirse oh ne ala. Sonra eve dönelim. Ictıgı biranın parasını vermek dısında bi kurus harcamayacak. Bıseyler yasarsanız da bu kar kalacak, bunu cidden gormuyor musunuz?
Yani keske olmasaydı parası bari parasızlıktan derdik.
O kadar onemsememıs ki sizi, sote sahile gıdemedıgınız ıcın hayalleri suya dustugu ıcın dısarı cıkmamıs teli acmamıs msj atmamıs. Dusunun bakın?

Çok net olarak yazıyorum adam seni sadece özür diliyorum bi tabir varya, götürmeye çalşıyor başka bi amacı yok.
Peki bunu sadece bi keremi denedi? Nasılsa ben onun artık cebindeydim ya hani çok bağlandım ya hani bi kaç gün daha öyle idare edip sonra tekrar nabız niye yoklamadı. Acaba başka seçeneğimi vardı?

Atalar sahilde migros varya hani onun otoparkı dediğim yer yanında mc donalds var hatta

Günlerdir sabahlara kadar mesajlaştı benimle. Hatta ben şuan işsizim o çalışıyor. Saat 4 te uyurdu sabah 8 de kalkardı. Beni o kadar msj yağmuruna tutardı gün içinde de cabası. Ama o son akşam yaptığı...
7 kere aradım açmadı gelmeyeceğini de mesajla söyledi arama zahmetine dahi girmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…