Ne Yapmalıyımm ... ?? :(

qammzee

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
12
0
herkese merhaba .. yeni üye oldum ben de .. umarım hamilelik belirtileri olan ve hamile olmayı ümit eden herkesin ümidi boşa çıkmaz.. Ben birşey sormak istiyorum arkadaşlar.. 2 yıllık evliyim ve evlenmeden önce doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. fakat adetlerim hep düzensizdi ilaç kullandığım için düzenli oluyordu. daha sonra korunmayı bırakıp bebek için ilk adımı atmaya karar verdim ayrıca polikistik over da teşhis edilmişti bende. o yüzden hem korunmayı bıraktım hem de bebek istediğim için doktorm bana ilaç verdi adını yazmam doğru olur mu bilmediğim için adını yazmıyorum. fakat 10 gün içmem gereken bi ilaçtı ve on gün sonunda 2 ve ya 3. gün regl olmam gerekirken hala olamadım. bugn 16. gün ve geçen gün idrar testi yaptırdım.Negatif çıktı.. fakat kesin sonuç mudur değil midir emin olamıyorum. sizce birkaç gün dha beklemeli miyim yoksa poliskistik over olduğum için henüz hamile olmamış olabilir miyim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim... ???

pko lu bayanlarda adet çok düzensizdir, muhtemelen gecikmen de pkos a bağlı.
ama tabiki idrar kesin sonuç vermez, bence doktrounuza gidip kanda hcg baktırın.

X