Ne yapmalıyım?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar erkek arkdasımm dun akşsamm bi nişana gittii hıc gtmesıni ıstemıodum bennıı dinlemedi ayıp ı-olur dıe ve gitti.bununn bi çocuklukk arkısı var kızz onun ablasının nişanı..benımm snrlerım ustumdeydi tabi.neyse geldi ordan naptın flan dedim napım annmlerle otrdum dedi.tmm dedim nysee arabada kım vardı gelrkenn dedim bızımkıler bıde bi amcayla tyze vardı dedi. neyse bgun onlara gttiimm. leptopda resmlere bakıodmm bi bakkktım arabınn ıcınde o kızzzzzz.tbı cıldrdım benn leptopu attımm kucagmdan trıp flan attımm. baanaaa yalann soluo yaaa deli olcamm napmalıyım bennn guveenemıorum artık ona.3yıldır cıkıoruzz.oncdende bazı seyler ysndı guvenım çok sarsıldı.napmalıyım benn...:nazar::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
yalanı hoş değil..sanırım kızmandan korkmuş...sen sıktıkça o da yalan söyler belki de bi şey yok aralarında..daha önceki yasadıklarınızı bilemem tabi..

neden böyle bir yalana başvurdu acaba:uhm: herkesin olduğu bir ortamda o kızla ilgili bir beklentisi olamaz:1closedeyes: sevgilinin kızların olduğu ortamlara girmesine tepki gösteriyorsan kızmandan korkmuştur?

evet kzmandan korktum dıo ama dogru bısey degıl bu yaa.

bence de doğru bişi değil ne olursa olsun sen kızsan da söylemeli bunu ona söyle kızcağımı bilsen de söyle aramızda yalan olmasın de

demek sen kızdıgın ıcın yalan soylyor
bnm eskı sevgılım vardı o da boyle boyle baslamıstı en son en samımı arkadaslarımızla bırebır cıktıgınıfalan duyar oldum
son 6 ay samımı arkadasımızla bırebır cıkıp gezıyormus ben kzı sevmedıgımden de bana soylememıs... way bee demıstım duyunca..
5yıl cıkmıstık, ayrıca yaşını bılmıyorum ama 20 yı gectıysen nişan söz evlııılkten bahsemıyorsa daha uzatma derım :nazar: yo l yakınken yavas yavs.. uzaklas tavsıyem

Canım ne kadar doğru bilmiyorum ama biz kadınların 6.hisleri genellikle kuvvetli oluyo.Yani eğer daha önce de sorunlar yaşandı ve gerçekten güvenin sarsıldıysa.....Bunu net bi şekilde söyle ona.Zaten eğer gerçekten aralarında bişi yoksa ve niyeti iyiyse sana karşı,peşinden koşacaktır.

insan yalanı neden söyler:
1-doğruyu söylediğinde karşısından alacağı cevaptan korktuğuı için
2-bunu huy haline getirdiği için
3-sadece cevaplamış olmak için (yani geçiştirmek için)
4-eğer bi haltlar karıştırıyorsa
daha öncede vukuatları oldu demişsin daha ne bekliyorsun tatlım bak evli değilsin yazık etme kendine şimdi söylenen yalanları sindirebilirsin çünkü düşünmeye vakt,n var ancak evlenince aynı yatağa gireceksiniz artık düşünmeyecek yaşayacaksın hayatta hep doğru kararlar ver sonucu üzücü olsa bile sevgiyle kal :nazar:

canım birincsi çocukluk arkadası demissin ailece gitmisler buna tepki vermeni anlamadım...
yalana gelince sıktığın için ve senden çekindiği için olabilir....

evett cnmm cocukluk arkdısı ama benn cok kıskancımm elımde olmadan napim.

ben sevgilinin yerinde olsam yere attığın laptopu kaptığım gibi yandan doksan derece açıyla kafana patlatırdım ....tabi bu benim fikrim -tatlicadiarzu-

vayy laptopu kucağından atmak ve sinirlenmek agresifleşmek.. iyide arabanın içindekilere kadar neden soruyorsun ben bunu anlamış değilim.. hadi salonda masada kimler vardı die sorulurda arabada kim vardı die neden sordunki?? birde bukadarr sıkar kasar bunaltırsan çocukcağızı korkutursan senin korkundan tepki vereceğini düşünmenden ve tartışma çıkmasını istememesinden dolayı böyle yalan söyler işte, ayrıca ne yani arabaya binme kız arkadaşım kızar duymasınmı deseydi?? ve şunuda anlamadım salonda çekilse anlarımda arabada ne resmi çekilmiş bunlar bunuda anlayamadım:uhm: hee bu arada öncedende bikaç şey yaşandı demişsin ne gibi bunuda bilmek gerekki ona göre yorumlarımız daha olumlu yada olumsuz olsun...
Not: çok soru sordum ama kusura bakma tatlım :kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
aradaki güvenimi kırıcak şeyleri yaptıysa ve ben ona hala bişeyleri yapma diyosam oda inatla yalan söylüyosa, o leptapı yere diil kafasında paralarım ben onun. haddini bilsin. hem her haltı karıştır hem yalan söyle ben niye çekiym kahrını.

tabi aranızda ne geçtyi tam bilemiyorum ama güven gittiyse bi ilişkide devam etmek vakit kaybıdır. sevgiyle gemiler yürümüyo çünkü.

senden korktugu için senın kızacagın için anlatmamış bencede..

kızlar erkek arkdasımm dun akşsamm bi nişana gittii hıc gtmesıni ıstemıodum bennıı dinlemedi ayıp ı-olur dıe ve gitti.bununn bi çocuklukk arkısı var kızz onun ablasının nişanı..benımm snrlerım ustumdeydi tabi.neyse geldi ordan naptın flan dedim napım annmlerle otrdum dedi.tmm dedim nysee arabada kım vardı gelrkenn dedim bızımkıler bıde bi amcayla tyze vardı dedi. neyse bgun onlara gttiimm. leptopda resmlere bakıodmm bi bakkktım arabınn ıcınde o kızzzzzz.tbı cıldrdım benn leptopu attımm kucagmdan trıp flan attımm. baanaaa yalann soluo yaaa deli olcamm napmalıyım bennn guveenemıorum artık ona.3yıldır cıkıoruzz.oncdende bazı seyler ysndı guvenım çok sarsıldı.napmalıyım benn...:nazar::nazar:

Bu yazıya çok sarsıldım ve üzüldüm.:1no2: Emin ol içim kan ağladı... Konuna yorum yapmak istiyorum ama profiline bakıyorum eğitimci yazıyor. Ve sen bu cümleleri kuruyorsun. Lütfen ama lütfen Türkçe'yi doğru konuşalım, doğru yazalım en azından üşeniyorsak bile doğru yazmaya çalışalım. Çoğu yeri belki hızlı yazmışsındır klavye kullanımı konusunda acele etmişsindir kelimeler bozuk çıkmıştır diye renkli olarak işaretlemedim. Ama lütfen kırılma alınma... Hepimiz insanız hata yapabiliriz. Ben de yapabilirim. Lütfen ama lütfen bir de eğitimciyken buna çok dikkat edelim. Ve özellikle 8 adet sesli harfimizi ve alfabemizin 28. harfini unutmayalım. Arkadaş kelimesi bu kadar güzel ve anlamlıyken "arki" kelimesini kullanmayalım. Bunlar sana nacizane önerim. ıster uyarsın ister uymazsın arkadaşım. Ama lütfen alınma.

Erkek arkadaşın konusuna gelince en iyisi alıp karşına konuşmak. Neden böyle yaptın demek bence. Ve önemli olan enine boyuna konuşmak ve anlamaya çalışmak... Biraz da empati yaparsan bence sorunu çözersin...

bende kızardm...ne olursa olsun yalan söylüyo çocuk
bnm tepkimden çekiniyomuş..yok daha neler...
tabi bence...

canm olayı bi aç güven sorunu var mı aranzda

Ne bicim sevgi anlayisi bu anlayamiyorumki!!:nazar:

3 seneden beri beraber oldugun bir adama hala güvenemiyorsan sorun adamda degil sendedir güzelim...:nazar:

Sen böyle devam et...olacagi belli...:kahve:

şaka gibisiniz valla.
kötü bir şaka gibi..

sizin kıskançlığınız hastalık boyutuna ulaşmış gibi geldi bana.
iyi fırlattığınız leptopu en son yerde gördünüz; kafanızda değil.
kendinize hakim olun biraz..

son olarak da;
lütfen 2 dk daha fazla zaman ayırıp kelimeleri tam ve okunaklı yazalım.
emin olun zannetiğiniz kadar uzun sürmez bu..

ben sevgilinin yerinde olsam yere attığın laptopu kaptığım gibi yandan doksan derece açıyla kafana patlatırdım ....tabi bu benim fikrim -tatlicadiarzu-

bende onu geri alır senınn kafana pattlatırdımm. kafama patlatıomuşş sen kımsın yaa

Güven yoksa sakın evlenıyım fılan dıye düşünme,yada düzelir,gecer,yapmaz,etmez... sımdı bıle gereksız bı kısı ıcın yalan soyluyosa ılerde hiç sonu gelmez bunun.Bekarsın biri gider biri gelır.

X