Ne yapmaliyim bilmiyorum :(

Valla biri tarafından taciz edilecegime kötünün bayrak tutani olurum yol ver o kayinpedere.

Hm, o kini ofkesi o sebepten..
Anladim canim.
Ben o sekil sanmistim.
Demekki pekte babalik gorevini yerine getirememis. Yasamadim bilemem esinin ve gorumcenin neler cektigini.
O yuzden daha yorum yapmiyim ben en iyisi.
Est. tabi ki bilinmez :) Allah kimseye yaşatmasın ailede böyle şeyler gördüğümüz için Allah korkusu olduğu için eşimle birbirimize desteğiz her zaman çocuk aileyi bir tutmak zorunda değildir çünkü onlar gelmek istemiyorlar dünyaya

Eşine söylemekle en doğrusunu yapmışsın
Kayınpederin çok ürkütücü
Sakın o adamla yalnız kalma bir yerlerde
Pek tekin gelmedi bana

Eşine söylemekle en doğrusunu yapmışsın
Kayınpederin çok ürkütücü
Sakın o adamla yalnız kalma bir yerlerde
Pek tekin gelmedi bana
Kalmıyorum zaten o yüzden eşim işte oldugu için tek gelemiyor bize babanneyi dedeyi getiriyor bahaneyle

Koy gibi yerlerde gelin gelmia ugramamis muhabeti olur.surekli kalmasani bile dede ile ninede varmis gunduz bir ugrayabilirsiniz.
Bu arada kp den neden korkuyosunuz onu anlamadim

Koy gibi yerlerde gelin gelmia ugramamis muhabeti olur.surekli kalmasani bile dede ile ninede varmis gunduz bir ugrayabilirsiniz.
Bulunduğum yere 1 saat uzaklıkta ve arabayla alayım götüreyim seni bize diyor kayınpederim beraber pikniklere gidelim millete beni göstersin niyeti o gidip de kalmazsam o zaman laf yaparlar çünkü

oğluna ulaşabiliyorken bile sürekli beni araması baba eşim olmadan gelemem dememe rağmen sürekli denk getirmeye .çalışmak için beni araması ailemin yanına gelirken bile otogardan alırım ben seni götüreyim diyor ben onları görmek için gelmiyorum ki

Bu tür ilgi gerçekten rahatsız edici ve abartılı.
Ne alaka ya anan baban varken bekar kp ile kalmak?
Neler okuyoruz allah korusun.
İyi olmuş hiç takma dersine odaklan sen.

Bulunduğum yere 1 saat uzaklıkta ve arabayla alayım götüreyim seni bize diyor kayınpederim beraber pikniklere gidelim millete beni göstersin niyeti o gidip de kalmazsam o zaman laf yaparlar çünkü
Peki kendi aileniDen anneniLe gitseniz gunduz aksamada donersiniz hem honlunu almis olursunuz hemde koydekilere mahcup olmazlar.orta yolu bulmak lazim diye dusunuyorum.kp belji dusuncesiz ama kotu niyetli degil gelinisiniz ilgilenmek istiyir bence

Bu tür ilgi gerçekten rahatsız edici ve abartılı.
Ne alaka ya anan baban varken bekar kp ile kalmak?
Neler okuyoruz allah korusun.
İyi olmuş hiç takma dersine odaklan sen.
Birde ben nikahımdan 2 gün önce tacize uğradım patronum tarafından o yüzden ailem korkuyor eşimde korkuyor kendi babası bile olsa abartı geliyor ona da dersime çalışıyorum ben de çocuk olsa hiç durmaz o zaman bahane hazır olurdu

Peki kendi aileniDen anneniLe gitseniz gunduz aksamada donersiniz hem honlunu almis olursunuz hemde koydekilere mahcup olmazlar.orta yolu bulmak lazim diye dusunuyorum.kp belji dusuncesiz ama kotu niyetli degil gelinisiniz ilgilenmek istiyir bence
evet eşimde nasılsa 15 gün sonra tekrar beraber gidicez seni görmelerinin acelesi mi var sen otur dersine bak sınav sırası işin yok orda diyor ben yokken işin yok orda diyor

evet eşimde nasılsa 15 gün sonra tekrar beraber gidicez seni görmelerinin acelesi mi var sen otur dersine bak sınav sırası işin yok orda diyor ben yokken işin yok orda diyor
Demeki esiniznde guvenilir bulmadigi bir durum var bilemedim.yoksa gelin kp baba kizdir bana gore.
Siz daha iyisini bilirsiniz

Yani senin ne işin var, ne yanından tutsan elinde kalıyor oradaki durum zaten. Temizliğe yemeğe gelin istiyor evde belli, en iyi ihtimalle.

Eşin hiç de sert söylememiş, gereğini söylemiş, yine de anlamamış muhtemelen.

Aramaya devam ederse bence artık babana söyle kp aradığında direk babana ver o açsın, biz varken sizin yanınızda ne işi var kızımız yanımızda dersini çalışıyor desin, bir daha aramaz sanırım.

şuan aramıyor zaten 3 gün oldu eşimden korkuyor azcık can sıkıntısından çağırıyor beni annesiyle babasıyla anlaşamıyor ama korkuyorum bişey olsa eşime ulaşamam tel çekmiyor

Demeki esiniznde guvenilir bulmadigi bir durum var bilemedim.yoksa gelin kp baba kizdir bana gore.
Siz daha iyisini bilirsiniz
tabiki öyledir :) ama eşim abartılı buluyor ne bu bu kadar beni aramıyor bu kadar da ne derdi varsa beni arasın diye kızıyo

Eşine maşallah demekten başka söyleyebileceğim bişey yok benim .böyle akıllı düşünen erkeklere pek rastlamıyoruz burada konu sahibi boşver sen takma kafana .eşin çok da güzel söylemiş

Eşine maşallah demekten başka söyleyebileceğim bişey yok benim .böyle akıllı düşünen erkeklere pek rastlamıyoruz burada konu sahibi boşver sen takma kafana .eşin çok da güzel söylemiş
Teşekkür ederim tek dayanağım eşim zaten

eşine aferin, en iyisini yapmış. sen boşver dersine çalış, kimseyle kötü olmamışsın zaten (oh mis) söylenmesi gerekeni eşin söylemiş.
bi de her şeyi bu kadar inceleyip düşünme, işine gücüne bak, takma.

En doğrusunu yapmışsın canım, Allah zihin açıklığı versin sınavını kazan tek derdinde bu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…