Ne yapmaliyim bilmiyorum :(

Bence iyi yapmissin.
Geriside baba ogul arasinda sen bosver.
Ama esin biraz sitem etmis.
Eskilerde ne yasandi? Kayinvalideni aldatti yada siddetmi uyguladi acaba?
kayınvalidem eniştesiyle kayınpederimi aldatmış sanırım bu yüzden ayrılmışlar eşim annesiyle konuşmuyor zırt pırt beni arıyor diye de kızıyor babasına karına bu yüzden sahip çıksaydın diyor :) Benide kontrol ediyorlar sanırım kaçıp giderim diye kayınvalidem gibi

ozaman daha kötü işte eşiniz size sahip çıktığı gibi annesinede sahip çıksaymış keşke neyse sıkmayın canınızı

Doğru olanı yapmışsın , aklıma kötü düşünceler serptinnnn

ozaman daha kötü işte eşiniz size sahip çıktığı gibi annesinede sahip çıksaymış keşke neyse sıkmayın canınızı
Evet sizlerden akıl alınca rahatladım eşim küçükken olmuş bu olaylar müdahale edememiş haliyle geri kabul etmiş eşini

What? Enistesiyle aldatmis kocasini emi? Abovv. Peki bu enistesi nerden enistesi? Kayinvalidemin ablasin kocasi deme dusup bayilirim. Hem kocaya boynuz hemde oz ablaya kazik..

What? Enistesiyle aldatmis kocasini emi? Abovv. Peki bu enistesi nerden enistesi? Kayinvalidemin ablasin kocasi deme dusup bayilirim. Hem kocaya boynuz hemde oz ablaya kazik..
hayır değil eşimin babannesinin kızkardeşinin kocası

Ben burda bu cumlelerde esini haksiz gordum ya. Ne demek " esine sahip ciksaydin"? Bende aldatildim, bu benim sucummu? Aldatanda suc degilmidir? Aldatilanin sucu ne sonsuz guvenmekten baska? Esin bu konudan vurmamali babasina bence. Helede bi erkek icin karinin evde seni cocuklarla birakip baska bi erkege kacmis olmasi, cok zor.

hayır değil eşimin babannesinin kızkardeşinin kocası

Dur bi toparlayalim.
Esin 25 yasinda desek, anneside 50 desek mesela. Babaanneside en az 70 vardir. Onun kiz kardesi yine 70 kusurdur.
O kadinin kocasida en az 70 dir yine.

Yani..
Kayinvaliden kendisinden en az 20 yas buyuk birinemi kacti??

Evet aldatanda suç tabiki annesiyle konuşmuyor midemi bulandırıyor diyor babamda çok bakımsızdı kendine hiç bakmazdı hep yalan konuşurdu ne annem kadın gibi kadındı ne babam koca gibi kocaydı sana sahip çıkmasın arayıp zamanında karısına dikkat etseymiş diye kızıyor

Anliyorum. Ne zaman olmua peki tum bunlar? Kac yasindaydi esiniz o zamanlar? Simdi kac yasinda?

Dur bi toparlayalim.
Esin 25 yasinda desek, anneside 50 desek mesela. Babaanneside en az 70 vardir. Onun kiz kardesi yine 70 kusurdur.
O kadinin kocasida en az 70 dir yine.

Yani..
Kayinvaliden kendisinden en az 20 yas buyuk birinemi kacti??
kaçmıyor görüşüyormuş gelip giderken birbirlerine o enişte de ölmüş zaten en son kendi ailesinin yanına gidiyor çocukları bırakıp eşim 17 görümcem 13 yaşındayken

Sen en iyisini yapmissin kardes
Ne o dk Basi aramak ya
Niyeti bana kotu geldi nedense
Bilemedim
Esin iyi yapmis sert cikmakla
Rahat birakir seni artik
Sen de güzel ce sinavina calis
İnşallah istediğin gibi olur herşey:)

Sen en iyisini yapmissin kardes
Ne o dk Basi aramak ya
Niyeti bana kotu geldi nedense
Bilemedim
Esin iyi yapmis sert cikmakla
Rahat birakir seni artik
Sen de güzel ce sinavina calis
İnşallah istediğin gibi olur herşey:)
Amin inşallah iftira atanda olur diye telde bile konuşmak istemiyorum herşey olabliyor kimseye güven yok babannemlerde müge anlıyı izleye izleye herşeyden korkuyorlar artık

aldatma olaylarında 9 10 yaşındaymış annesinin terketmesinde 17 şuan 25 oldu
Yani aslinda 17 yasindayken babasi elinde buyumus esiniz. Ve helede 13 yasinda olan kucucuk bi kizda o ayni babanin elinde buyumus. Iste burda ben dahada haksiz buldum esini. Evet hak veriyorum; ne isin varmis bekar kp evinde esin olmadan? Tabikide gitme.
Ama..
Esinin " zamaninda karini elinde tutaydin be" demesi..
Hemde tek basina annesiz bi evde 2 cocugu buyutmek..
Adam evlenmemis bile tekrardan.
Oysaki benim teyzemin etrafinda pervane olan enistem bile teyzem öldukten 20 gun snra es aramaya cikti, bi kadinsiz dunya cekilmiyor erkeklere.
Ve buna ragmen kp hic evlenmemis, kim bilir nasil kayboldu tum inanci.
Ve esinin seneler gecmesine ragmen her seferinde ayni mevzuyu acip eski yarayi desmesi cok can yakici bisey.

Demem oki, esin hakli, sen haklisin, ama konusma boyle ilerlememeliydi bence.

O değil de sen ne kadar anlayışlı sakin birisin ya helal. Ben olsam kafasini patlatirim o kayinpederin bırak ayıp mi oldu diye düşünmeyi. Hadsiz sapık mı ne ya!! Ay çok sinir oldum oğlu yok senin ne işin var orda hatta onun sizde. Eşinle bunu iyi bi konuş sürekli rahatsız ediyor de ben olsam bir daha eşim varken bile görmem uzak olsun. Adam evlenemiyor parasizliktan bazı şeyler başına vurdu heralde tövbeler olsun.

eşimin babası büyütmedi anneleri kaçınca görümcem kocaya kaçıyor eşimde zaten askeri okulda olduğu için anne gidince çocuklarda dagılıyor zaten

eşimin babası büyütmedi anneleri kaçınca görümcem kocaya kaçıyor eşimde zaten askeri okulda olduğu için anne gidince çocuklarda dagılıyor zaten
evlenmek istiyor fakat nafakadan para kalmıyor bide 90 milyarlık evi kayınvalidem icradan sattırıyor yarı fiyatına o yüzden evlense bakacak durumu yok

Hm, o kini ofkesi o sebepten..
Anladim canim.
Ben o sekil sanmistim.
Demekki pekte babalik gorevini yerine getirememis. Yasamadim bilemem esinin ve gorumcenin neler cektigini.
O yuzden daha yorum yapmiyim ben en iyisi.

Öyle doğru diyorsunuz Gelin olduğum için kötü olmak istemedim ne olup biterse eşimle paylaşıyorum ona bırakıyorum çünkü ben kötü olurum ki belki de olmuşumdur bile Eşim anlayışlı olmasa durumum zordu ama şükür ki eşim anlayışlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…