Ne yapmaliyim bilmiyorum :(

Yani kötü düsünmek istemem. Ama artik esinin bile babasinin bu sacmaligi hosuna gitmemis de o yüzden azarlayacak raddeye gelmis ..

Çok şükür eşim anlayışlı eşini elinde tutsaydı bize bulaşmasın babam diyor bizim huzurumuzu kimse kaçırmasın diyor

Ayyyyy okurken ben daraldım ama eşinize helal olsun çok anlayışlı bir insanmış ama bu kadar ısrarın altına başka bi neden olabilir mi kafama takildi
Eşim bana birşey demiyor ama kimsede görmedim böyle birşey diye kızıyo babasına hatta açmıyo bile telefonlarını canımı sıkmasın diyo

Yani kötü düsünmek istemem. Ama artik esinin bile babasinin bu sacmaligi hosuna gitmemis de o yüzden azarlayacak raddeye gelmis ..
Evet azarlamaktan anlıyo diyo eşim ben mi onun çocuğuyum o mu benim çocuğum anlamadım diyor :)

Bosver tabi ki anlatacaksin esine, cok iyi etmissin. Esin de anlatisliymis da babamdir arar da gelir de dememis seni desteklemis.
Kp ile hic muhatap bile olma, bu nedir bu kadar israr insanin icine kurt dusuruyor yani. Hic mi kafasi basmiyor bu adamin ya, kendi dusunmesi lazim kocasi yokken ne isi var kizin yalniz basina burda diye

Esine anlatmakla iyi etmissin tabi kp in israrlari hic normal degil benim öz babam beni bukadar cok aramaz ya
Adam niyeti bozmus gibi

Eşimde bu hareketlerinden soğuyor izinde bile gitmek istemiyor işte babanneside evlendikten sonra değişti gelmiyor artık eskisi gibi bize diyor eşimden için yine ben kötü oluyorum görümcemde dolduruyor babannesini

Esine anlatmakla iyi etmissin tabi kp in israrlari hic normal degil benim öz babam beni bukadar cok aramaz ya
Adam niyeti bozmus gibi
ailemde işin yok kocan yokken orda seni görüp ne yapacaklar katiyyen göndermeyiz diyorlar

En iyisini yapmışsın zırt pırt ne diye aroyo garip yani

Eşimde bu hareketlerinden soğuyor izinde bile gitmek istemiyor işte babanneside evlendikten sonra değişti gelmiyor artık eskisi gibi bize diyor eşimden için yine ben kötü oluyorum görümcemde dolduruyor babannesini
Amaan doldurursa doldursun cok da fifi
Sonucta esin senin yaninda olduktan sonra doldursalar kac yazar

Amaan doldurursa doldursun cok da fifi
Sonucta esin senin yaninda olduktan sonra doldursalar kac yazar
Her şeyde hayır var diyorum eşim iyiki denizciymiş hergün eve gelen biri olsa bizde olcak sürekli demekki :) Eşimde laf söyletmiyor kıyamıyor zaten yalnız geçiriyorum zamanımı diye

gitmemekle iyi etmissin, kocana soylemekle iyi etmissin, kocanda babasinin haddini ve sinirlarini bildirmekle iyi etmis, esiniz varken bile isiniz yok oyle yerde bence kapisiz penceresiz disarida tuvaleti olan koymu kaldi artik yaa..
hic pisman olmayin kafanizada takmayin, saygisiz gorgusuz insanlar anlamiyorsa gereken sekilde anlatacaksin yani.

Kalbi kırılmasın dedik hep ama eşimden bişey gizlemiyorum ve karışmıyorum baba oğul ilişkilerine eşime de tuhaf geliyor artık
Ben de kayın validem yokken gitmem eşim olmadan bişey olacağından değil de kendimizi de korumamız lazım dimi tedbir bizden .

kayın babanızda garip sizde garipsiniz onun zırt pırt araması garip seninde ben oraya gidersem kayınbabam bana kötülük yapar diye düşünmen garip evladı dahada garip ailesini bir arada tutmaya çalışacağına karısını kaçırmasaymış diyip laf yapması garip

Bence iyi yapmissin.
Geriside baba ogul arasinda sen bosver.
Ama esin biraz sitem etmis.
Eskilerde ne yasandi? Kayinvalideni aldatti yada siddetmi uyguladi acaba?

Ben sizi sonuna kadar haklı buldum gerçekten baba yarısı nasıl böyle birşey düşünürsün diyemiyorum çünkü neler neler geliyo insanın başına umdağımız kişilerden!!!
O yüzden siz ve eşiniz doğru olanı yapmışsınız siz kendinizi düşünmeseniz kim düşünecek o yüzden 1 adım atarken 1000 kere düşünün derim

5 sene önce ayrılmışlar aileyi bir arada tutma gibi bir durum yok kayınvalidem kayınpederimi aldatmış çocuklarını bırakıp kaçmış evden çünkü eşim o yüzden diyor karına sahip çıksaydın diye kızıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…