Ne. Yapalıyımmm

Tll

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2013
246
0
Ya. Ben adet olmadım olamıyorum bir Mayıs'ta oldum dahamda olmadım doktora gıttım ilacda vermedi aşılma yaptıracm ne yapalıyım adet olmak için lütfen yardımcı olun idrar testi yaptım hamile. Değilim yani doktorda vajınal ultrsayondan baktı olsam anlarda sanırımmm bilgileriiz. Bekliyorummmmmmmmmmmm

en son kaçında oldun mayısın hep böyle düzensiz midir adetlerin
nasıl yanii doktor hiçbişi söylemedi mi

en son kaçında oldun mayısın hep böyle düzensiz midir adetlerin
nasıl yanii doktor hiçbişi söylemedi mi

Yumurtan catlamiş olursun dedi bukadr ama olmadım Mayıs'ın 1 hasta oldum 6 bittim of kaynama beni strese. Koyuyor adet olamıyorum uffff

Kaynanlar neden gelinleri sevmez çekmezler ve kıskanırlar acaba ya. Ve nie. Bukadar cekilmezzzz olurlar yaaaaaaaa

neden ne sorun var aranızda
klasiktir hiçbiri sevmez gelinlerini kıskanırlar
Canım karşılıklıdır ben ona bayılıyorum ya ah nefret edyorummmmmmm ondan yeminederim acayip birşeyi ne böylesi görüldü nede duyuldu gerçi meselinin ama. İşte çektmiyor o kızları ve kendisi. Benii allahıma. Havale ettim onu

Ne yapalım hani çayları içsem hasta olmak içinnnn ama lütfennn yazın arkadaslar. Hiç kımseyi burada tanmıyorum su kardeşinizde bir destek. Cıkınnnnnn yaaaaa yoksa ben ağlarım amaaaaaa:KK43:((

Kan testi yaptırdın mı canım? hamile olup olmadığından emin olmalısın önce, sonrada doktora görün, adet sökücü gibi şeyler vermeli. Burada birisinin böyle gecikmiş, şimdi okudum ki hamileymiş meğerse, önceki teste çıkmamış çünkü.
Sen her ihtimale karşı bir kan testi ver, olmazmı:KK34:

Kan testi yaptırdın mı canım? hamile olup olmadığından emin olmalısın önce, sonrada doktora görün, adet sökücü gibi şeyler vermeli. Burada birisinin böyle gecikmiş, şimdi okudum ki hamileymiş meğerse, önceki teste çıkmamış çünkü.
Sen her ihtimale karşı bir kan testi ver, olmazmı:KK34:

Bendoktora gittim vajinal ultrasyonda. Baktı yumurta catlamiş olacaksın dedi ama ilaç filan vermedi idrar tahlili yaptım doktora gitmeden önce malesef. Negatif bidahamı yaptırsam çalıyor çıkmıyorum ki kan tahlili vermeye Acilde gidip yaptırayım ama doktor anlamazmı ya hiç bir tahlil istemedi ama ya

X