Ne yapacağımı bilmiyorum

hayal81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
15
1
herkese merhaba, biriyle paylasmasam olmayacak gibi. icimi dokmem lazim. turkcem iyi degil kusura bakmayin turk degilim. kocamla aramizda sorun var. cinsel anlamda beni istemiyor. 4 yildir evliyiz, 9 yildir beraberiz. evlendigimizden beri sogumaya basladi. hamilelik, bebek dogurdum, o siralar normaldir dedim, ama simdi normal olmadigini goruyorum. kisaca boyle hep ben istiyorum, hep ben ortam hazirliyorum, opuyorum, sariliyorum ama o benim bu yaptiklarima terliyim, yorgunum, uykum var diye cevap veriyor. bazen oksuyorum ne kadar tatli oldugunu soyluyorum onun yuzu degisiyor hemen. ben hic yaklasmasam, opmesem mutlu olacak gibi. 2 gun once sebebini sordum, benim yaptiklarimdan rahatsiz oluormus, her gun suslenip mum yakarak beklemem lazimmis, kac kere yaptim ben bunu, ama biliyorum ki onunkisi bir bahane. inanirmisiniz 4 yildir bir kerecik olsa bile seni istiyorum demedi.artik kendimi sapik gibi hissetmeye basladim.kendime guvenim kalmadi, beni artik kadin olarak gormuyorsa cok sevmeme ragmen hayatindan cikmak ist. cok iyi bir insan ama bu mesele beni e=yedi bitirdi, olmadik yerde kiziyorum, sinirleniyorum. o hicbir sey yokmus gibi ne oldu diyor. galiba beni sevmiyor artik. aglamak istiyorum

canım...bır evlılk danısmanına gıdıp yardım alın ..
yada bırak ılgılenmeyı..bakalım o ne yapıcak..
senın ılgısızlıgın belkıde dıkkatını cekıp sana donucek...
cok ılgılendıgın halde o uzak duruyorsa ve herseyıde denedıgını soyluyorsun...
belkı fazla ılgı sıktı ....

ne demeli bilmiyorumki..:çok üzgünüm:
zamana bırak sende ilgilenme desem o memnun halinden diyorsun..
istediğinin tam olarak ne olduğunu sor ona..
ve evliliğinizdeki bu cinselliğin neyden kaynaklandığını..:uhm:

bu durumda yapılacak en mantıklı sey bır uzmandan yardım ıstemek. tabı oncelıkle aranızda bır sorun olduguna ınandırman lazım esını

tesekkur ederim. bundan sonra oyle, ilgilenmem. erken evlenmis, bekarligin tadini cikaramamis, artik ben ona yukum diye dusunmeye basladim.

hayatında bir başkası olduğunu düşünürdüm
bu ilgisizliğe daha fazla katlanamayacağımı ve ayrılmak istediğimi
söylerdim.
eğer ayrılmayı söylemeye gücüm yoksa
süslenir püslenir ama asla onunla ilgilenmezdim
bir çok numara yapardım ilgisini üzerime çekmek için.
aldatıldığını düşündürüp onu deli divaneye çevirirdim.
eğer herşeye rağmen ilgisi 0 elde 0 sa onun bir taş olduğunu düşünürdüm.

ya bisey diycem yanlis anlamazsan böyle durumlarda hep aklima gelir
belki esinizin cinsel problemleri vardir
yani beklide kusu ötmüyordurCADIARZU

Erkekleride çözen olmadi
ilgilensen suç ilgilenmesen
sen biraz ilgi gösterme onunlar ilgilenme
bakalim o sana yaklaşacak mi 4 yildir bir erkek eşini istemez mi ?
Bence sen takibe al canim

kaçan kovalanır derler duydunmu daha önce bilmiyorum ama bana kalırsa senin ilgin eşini fazlası ile şımartmışşşş ben olsaydım beni istemeyeni ben hiç istemezdim unutma sen bi bayansın ..bırak o gelsin sana sabırlı ol bekle ve yaklaşma lütfen sonucu yazarsan sevinirinm..

Dört yıldır birlikte olmuyormusunuz. Bu çok uzun bir zaman,belkide eşinin bir rahatsızlığı vardır size anlatamadığı.Öncelikle bunu öğrenmeye bakın derim.Yavaş yavaş onu kırmadan çünki erkekler bu konuda çok hassaslardır.

bence eşini iyibir takibe al,nedenlerini bulmaya çalış,sende sorun yok sorun onda bunu hiçunutma,en doğal şeyler senin isteklerin,kendi kendinemi tatmin ediyor,ilgisi farklı yönleremi kaydı,en yakın erkek arkadaşından bile şüphelenirim ben heralde,allah yardımcın olsun

birlikte olmamak gibi bir sey yok, ayrica cinsel problemi de yok. her seyi yerinde. sadece aklina gelmiyor, ben yapmam lazim herseyi. yani o oturacak.nedenini sordugumda on sevismeyi baslamaktan korkuyormus, sikiliyormus, is oraya gelince aciliyorum diyor. uzmana danismak lazim. turkiyeye gelince insaallah.

ya ben evli değilim ama iyi bir gözlemcıyım bi insanın iyi olması yetmiyor bence iyi olmak bir erdem fakat bu karsılıklı dıyaloglarda pek yeterlı olmayabılıyor ben bunun bı ornegını yakın cevremde gordum hatta bu uzun sure gundemde kaldı genellıkle erkekler hayatlarında baska bırı oldugu ıcın eslerıne soguk davranıyolar.ya dusunsene bı erkek gunde kac defa getırır aklına cınsellıgı yemeklere sap koyulması bıle onlara yetmezken senın esının duyarsız olması ılgınc.bence onu saglık ya da dedıgım gıbı farklı yonden bı takıntısı var.arkdaslarında dedgı gıbı bı uzmana basvur ama kendıne guvenerek.kendıne guvenmezsen dık duramazsın

bir erkeğin aklının büyük bir kısmı bu işe çalışıyorken,
eşinin aklıma gelmiyor bahanesi ilginç doğrusu..
birçok neden ihtimaller dahilinde...
görünen o ki,sizin ilginiz,alakanız çok fazla...
o ilgiyi kesseniz ve siz yaklaşımda bulunmasanız bir süre...
gözlemleyin..
ama bu arada hayatından memnun,mutlu bir kadın rolünü oynayın,zor olsa da...
ihanet ,cinsel soğukluk,tensel uyuşmazlık vs gibi sorunlar olabilir,bunun altında..

X