Ne yapacağımı bilmiyorum

garibankiz

düşler ülkesinin gelgit akıllısı
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
17
7
Herkese merhaba. Ben şu an doğu görevimi icra etmekteyim. Kalabalık bir ortamda çalışıyorum ama inanın insanların ne kadar dedikoducu olduğunu duydukça gördükçe,ikiyuzluluklerini gördükçe iş yernden kimseyle samimi olmayacağım buradan gidene kadar dedim. Kurslara katılıyorum spora gidiyorum vs ama hala dışarıda bir kahve icebilecegim kafa dengi biriyle arkadaş olamadım.bazen yalnızlıktan aglayasm geliyor. İşyerinde de bazen sevilmedigimi hissediyorum 30 35 yaşında kadınlar gruplasmislar hep. Doğu gorevi yaparken yalnız olanlar nasıl vakit geçirdi yardımcı olur musunuz neler yapabilirim?

Herkese merhaba. Ben şu an doğu görevimi icra etmekteyim. Kalabalık bir ortamda çalışıyorum ama inanın insanların ne kadar dedikoducu olduğunu duydukça gördükçe,ikiyuzluluklerini gördükçe iş yernden kimseyle samimi olmayacağım buradan gidene kadar dedim. Kurslara katılıyorum spora gidiyorum vs ama hala dışarıda bir kahve icebilecegim kafa dengi biriyle arkadaş olamadım.bazen yalnızlıktan aglayasm geliyor. İşyerinde de bazen sevilmedigimi hissediyorum 30 35 yaşında kadınlar gruplasmislar hep. Doğu gorevi yaparken yalnız olanlar nasıl vakit geçirdi yardımcı olur musunuz neler yapabilirim?
Ne zaman bitecek gorevınız

Tek başına çık kahve içmeye doğu görevi nihayetinde geçici. Katıldığınız kurslarda kendinize yakın hissettiğiniz birisi denk gelirse kahve içmeye davet edin. Yani sosyallik açısından ilk adım atan sizin olun

ben de yurt dışındayım ve iş ortamında görüşebileceğim kimse yoktu. aklınıza gelebilecek tüm aktivitelere katıldım, her yere tek gittim, ve tek başıma da gayet eğlenebildiğimi fark ettim. bu etkinliklerde iki üç tane kız arkadaş edindim şimdi onlarla görüşüyorum. ama hala tek başıma da etkinliklere katılıyorum çünkü yeni insanlar tanımak çok güzel.
kalan vakitte de meselğimle alakalı bir sınava hazırlanıyorum, gidip bir kafeye oturup çalışıyorum. siz de bir kitap alıp bir parka ya da kafeye gidebilirsiniz ya da dil öğrenmeyi seçebilirsiniz.

teşekkür ederim
+ Aile evinde hür hareket edemeyen senin gibi meslek sahibi olmak için can atan o kadar hemcinslerimiz var onları düşün…

Sen en büyük özgürlüğünü eline almış bir meslek edinmiş bunu başarmışsın…

Silkelen ve kendinle yetinmeyi öğren arkadaşların elbet olur çok kötü bir sohbetin muhabbetin yoksa tabii…

söylemeden geçemeyeceğim benim iş ortamımda da böyle bir gruplaşma fark ettiğim için dışarıya yöneldim, şimdi benim yaptığım etkinlikleri gördükçe beraber yapmayı teklif ediyorlar, her yere çağırıyorlar. hatta haftaya bir konsere gitmeye karar verdik.
kaçan kovalanır gibi bir durum çok garip

söylemeden geçemeyeceğim benim iş ortamımda da böyle bir gruplaşma fark ettiğim için dışarıya yöneldim, şimdi benim yaptığım etkinlikleri gördükçe beraber yapmayı teklif ediyorlar, her yere çağırıyorlar. hatta haftaya bir konsere gitmeye karar verdik.
insanlar garip ya

Sen yıne de gruplasma mobbıng yaptıgını gordugun o kısılere kendını Cok bırakma.

Sana yapacaklar bı gun

peki sizin iş yerinde bu dediğiniz kadınların arasında hiç mi yok bir tane de olsa düzgün biri
ya bir tane kadın var sonradan geldi aramıza yemin ediyorum o kadar bir gruplaşma yaptıki sevmediklerine de kanlı bıçaklı düşmanı gibi davranıyor aşırı konusuyor parmağında oynatıyor yanına çektiklerini. nasıl becerdi anlamadım cok kısa sürede vallahi

ya bir tane kadın var sonradan geldi aramıza yemin ediyorum o kadar bir gruplaşma yaptıki sevmediklerine de kanlı bıçaklı düşmanı gibi davranıyor aşırı konusuyor parmağında oynatıyor yanına çektiklerini. nasıl becerdi anlamadım cok kısa sürede vallahi
Var oyle ırıspılar😂

Arkadaşlık uygulaması indirip buluşmalara gidin.bazen sen ben gibi insanlar çıkabiliyor.

X