ne yapacagımı bilmiyorum yardımmm

D

der35

Ziyaretçi
senağlamamerhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 29 yasındayım 3 yıldır bebeşim olmuyor klomen kullandım olmadı aşılama yaptırdım olmadı şimdi ne yapacagımı bilmiyorum eşimde ve bende hiç bir sorun yok ne yapacağımı bilmiyorum benim durumumda olan var mı ne olur bana yardım etsin

üzülme daha çok yenısınız ılerde eğer ALLAH nasip ettıyse olur ALLAH tan hayırlısını ısteyın ınşaalah en kısa zamanda muradınıza erersınız selam.

Ben 5 buçuk sene çocugu olmayanlardanım allah sabır versin 2 kez tup bebek yapdırdım olmadı ama sonunda 2 tane çocugum oldu sizi en iyi anlayanlardanım duası var benim o sekilde oldu isterseniz anlatırım

Canım üzülme, sebepsiz olanlar da sanırım en büyük faktör stres, bizde de bir sorun yoktu, 2 sene bekledik, klomen, aşılama yok olmadı, en sonunda tüp bebeğe karar verdik, tedaviye başlayacağımız ay hamileymişim, öğrenince çok şaşaırdık tabi, rabbimden ümidini kesme, her ay aynı şeyleri yaşayacakmışız gibi geliyor ama 1 ay öbür aylardan farklı oluyor, herşeyin zamanı var derler doğruymuş, Allahım hayırlı zamanda evladını bağışlasın sana canım, amin:)

Ben 5 buçuk sene çocugu olmayanlardanım allah sabır versin 2 kez tup bebek yapdırdım olmadı ama sonunda 2 tane çocugum oldu sizi en iyi anlayanlardanım duası var benim o sekilde oldu isterseniz anlatırım

Duası dediğin hangi dua bizimle paylaşırmısın canım. bende bazı kişiler bağlı olurmuş erkek veya kadın iyi bir hoca biliyormuş diye duydum. bu yüzdende olmayabilirmiş. mevlam kucağımızı boş bırakmasın.

bende 4 senelik evliyim eşim ve bendede ikimizdede hiçbir problem yoktu
2. aşılamam tuttu allah biran önce sanada nasip etsin inşallah

X