Ne yapabilirim?

G

gamze_8

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze_8
Kendimi hiç anlamıyorum.Bazı sorunlarım oldu ve şu an acayip davranışlar sergiliyorum.Bazen kimseyle konusmuyorum.Bazen eskı seylerı dusunup oturup ıkı saat aglıyorum.Özelliklede sinirlendiğimde ve moralım bozuldugunda oturup ellerımı sıkıp ısırıyorum sanki oyle gecıcekmıs gıbı.Ogun telefonumu kırdım.Açıkcası cok dengesızlestım.Problemlerım vardı aşamadım.Şimdi onları düşünüp kendımı harab edıyorum.Çok neşeli gezmeyı seven bir insandım.Şimdi ise insan içine çıkmıyorum.Biyere gidip arkadaşlarımla oturdugumda boğuluyo gibi hissediyorum.Derin nefes almaya ıhtıyac duyuyorum cok sık ve hep yarıda kallıyo.Nefes alamıyorum sankı.İş yerınde oturup oturup aglıyorum.Ne kadar guclu olucam desemde yapamıyorum.Ne yapmam gerek.Yardımcı olursanız sevınırım.

• Konu Sahibi gamze_8
GAmze, vakit geçirmeden yakınınızda bulunan bir psikiyatra başvurmalısınız. Psikiyatr gerek görürse, sizi bir psikologa da yönlendirecektir.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı

• Konu Sahibi gamze_8
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim.Aileme çok yansıtmamaya çalışıyorum.Tabi bazen fazlasıyla anlıyorlar.Eğer iyileşiceksem giderim tabiiki.Çünkü daha fazla gücüm kalmadı kendimle savaşmaktan...

• Konu Sahibi gamze_8
GAmze, ailenize yansıtıp yansıtmamak ile meşgul olmayın şimdi. Ama dediğiniz gibi, kendinizle savaşmanıza gerek yok. Şikayetlerinizi yönetmenin kolay ve sağlıklı yolu var.
Kendinize iyi bakın,
Dr. Meltem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…