Ne örüyorsunuz?? 🧶🧶🧶

gecemavi

Endam’ın yetmez beyin şart!
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2013
258
357
Merhaba hanımlar Ben örgü örmeyi çok çok seviyorum ve burada ördüklerimi paylaşmak istiyorum. Ayrıca birbirimizle fikir alışverişi yapmak ve yardımcı olmak için bu konuyu açmak istedim. Örgü konusunda naçizane iyiyimdir örgü harika bir terapi iyileştirici etkisi var. eğer ilginiz varsa mutlaka örün. Bir şeyler üretmek ve bitince sonuçları görmek mükemmel bir his Şu an ne örüyorum buyrun aşağıda

Eklentiler

• 4DF3789F-4FB9-4C03-9195-5691BCD393EC.jpeg
    206,4 KB · Görüntüleme: 190
Elinize sağlık çok güzel annem örer bu modeli cimcik örneği diyorum ben buna ben de çok ördüm gectigimiz yıllarda da bıkmışım sanırım öresim bile gelmiyor

cok guzel.oruyosun.bende oruyorum.bebeklere patiler bereler pantalon falan anca bebek icin cunki baska turlusunu basa cikamiyorum zamanim.olmuyo bebekden

cok guzel.oruyosun.bende oruyorum.bebeklere patiler bereler pantalon falan anca bebek icin cunki baska turlusunu basa cikamiyorum zamanim.olmuyo bebekden
Teşekkür ederim bebekle bile örebiliyorsunuz ne güzel ben de çocuklar küçükken ayağımda sallarken örebilirdim sadece ama yine de örerdim çok iyi geliyor çünkü deşarj oluyorum

Teşekkür ederim bebekle bile örebiliyorsunuz ne güzel ben de çocuklar küçükken ayağımda sallarken örebilirdim sadece ama yine de örerdim çok iyi geliyor çünkü deşarj oluyorum
kucuk seyler oruyorum yoksa oremem bi kere battaniye ordum bebegime kucuk bebek icin bi haftaya bitdi patik falan kucuk seyler 1 yasa kadar her sey oruyorum aslinda en cok patikler oruyorum hatda bekarken bi kirmizi pati ordum onu kimseye hediye etmedim bebemin o dedim evlendim bebegim oldu ama erkek oldu

bende bir örgü severim suan kizima hirka örüyorum. Birde yarim biraktigim bir yelek. Dikilmesi gereken bir hirka daha var. InsAllah kis bitmeden bitecek hepside :)

Valla bekarken annem beni çok zorladı ama olmadı sıkılıyorum böyle nasıl alışırsam bilmiyorum

"Nöörün ortaaam?" diyerek konuya girmek istiyorum İlmek başları ve sonları düzgün olmayınca, aralarda ilmek kaçırınca kısacası bu işi beceremedigi icin örgü örerken sinirlenen ve model örmeyi bilemeyen birisiyim, saygılar efenim

3 yıl önce bebek süveteri başlamıştım sıkıldım bıraktım kış geliyor ellerim ısınır örerken yine öreyim en iyisi
Ben de ördüğümüz şey kucağımıza uzandığı, değdiği zaman ısınıyorum

Ben de böyleydim sonra tığ işini keşfettim artık kaçan ilmek, biten ip, yanlış örülmüş yeri sökmek kabuslarımda kaldı model çıkarmak çok daha kolay hem de çabuk bitiyor bir dene

Ben de böyleydim sonra tığ işini keşfettim artık kaçan ilmek, biten ip, yanlış örülmüş yeri sökmek kabuslarımda kaldı model çıkarmak çok daha kolay hem de çabuk bitiyor bir dene
Tığ işi de yapmıştım, yaptığım bir trabzan, bir zincir diğerine benzemiyor, birini çok sıkıyorum, diğeri normal oluyor

Tığ işi de yapmıştım, yaptığım bir trabzan, bir zincir diğerine benzemiyor, birini çok sıkıyorum, diğeri normal oluyor
Başlarda benim de öyleydi hala mükemmel olmuyor ama sadece kendime yaptığımı düşünüp önemsemiyorum sadece yarım trabzanla örülen bi bere var çok basit ve hızlı bitecek bir şey, bir yumak kalın ip al ve bitene kadar durma sonunda çok tatlişko bir beren olucak half double crochet beanie diye aratabilirsiin

Merak ittim, hemen bakıcam.

Annem de yeni model bi lif duymuş , onu ör diye tutturduydu, yok dedim lif filan istemiyorum :))

Merak ittim, hemen bakıcam.

Annem de yeni model bi lif duymuş , onu ör diye tutturduydu, yok dedim lif filan istemiyorum :))
Bence insan kendi beğeniceği kullanıcağı bi şey örüp bitirince gaza geliyor ben çantayla başlamıştım o da olabiliiiir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…