Ne olur yardım edin çok yoruldum

Ferda ferda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
230
164
31 haftalık gebeyim 7.ayımın başından beri bende şüphe takıntısı oluştu sanki eşimi aldatmışım gibi hissediyorum hamile kalmadan önce kime selam verdiysem o kişiyle ilgili acaba bişey yapmış mıyımdır tarzında şüpheler geliyor benim gibi olan oldu mu acaba yada bir yakını benim gibi olan tefavi görüyorum amaöaanki gayda etmiyor gibi

31 haftalık gebeyim 7.ayımın başından beri bende şüphe takıntısı oluştu sanki eşimi aldatmışım gibi hissediyorum hamile kalmadan önce kime selam verdiysem o kişiyle ilgili acaba bişey yapmış mıyımdır tarzında şüpheler geliyor benim gibi olan oldu mu acaba yada bir yakını benim gibi olan tefavi görüyorum amaöaanki gayda etmiyor gibi
Bu son derece mantıksız ama hormonlar yüzünden başınıza gelen bişey. Hamilelik gerçekten insanı mantıksız yapıyor. Tedavinize devam edin umarım fayda görürsünüz. Eşiniz anlayışlı bir insansa ben ona açmanızı da faydalı buluyorum. Ama profesyonel yardım alıyorsunuz çok da yorum yapmam doğru olmaz. Haftanız baya ilerlemiş. Az kalmış doğuma sonra hepsi geçer bu düşüncelerin 🙏🏻

selam verseniz ne olacak ki çok normal bir eylem. bu şekilde düşünün çünkü çok mantıklı

X