Ne olur dua edin kardeşim iş bulsun

SunayAbla

doktor annesi
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
2.032
15
çok üzgünüm çaresiz olmak çok kötü birşey kardeşim kriz nedeniyle işten çıkarılmıştı iş bulamıyor bu yetmezmiş gibi kredi borcu yüzünden haciz gelmiş 2 yıllık evli karısı da bu durumlar olunca tatsızlık çıkarmış ben giderim demiş neyapacğımızı bilemiyoruz hiç birimizde okadar para yokki borcunu karşılayalım ağlayıp oturuyorum size anlatmak istadim dua edin ne olur kardeşim iş bulsun çaresizlik ne kadar acı allah çare olsun inş bu kardeşim çok acılar çekti sizin dualarınıza inanıyorum iş bulsun diy ne olur dua edelimsenağlama

Cok üzücü bir durum gercekten,bir yakinin helede kardesin sorunlarla bogusurken insanin elinden bir sey gelememesi.Dualarim onunla,umarim en yakin zamanda is bulur.Bu arada esine de ask olsun yani..Nikahta iyi günde,kötü günde denilirken duymamis galiba...:teselli::teselli:

kardeşiniz yeni evliymiş kredi borcu ondandır sanırım,eşinin bu durumda ona daha çok destek olması gerekirdi,allah yardımcısı olsun tez zamanda bi iş bulsun inşallah...

inşallah en kısa zamanda gönlüne göre bir iş bulur, ama iş bulunca da eşinden tekrar söz alsın, olur mu öyle terkederim demek.

Evlenirken dememiş mi, iyi günde kötü günde diye... Kusura bakma ama yazıklar olsun zor zamanında eşine çeker giderim diyene... Allah yardımcınız olsun, umarın en kısa sürede hayırlı bir iş bulur. İnternetteki eleman sitelerine CV bıraksın. Buraya da kardeşinle ilgili bilgileri paylaş. Belki uygun bir şey çıkacaktır, neden olmasın ki.
Geçmiş olsun.

ne kadar zor bi duru allahım yardımcısı olsun..eşinin yaptığıda çok ayıp ama, destek olunacak zamanda yapılacak şeymi bu..giderse gitsin hiç üzülmem bile böyle insanın ardından...

Çok üzüldüm. Böyle bir zamanda işsiz kalmak maalesef çok zor ve acı. Haberlerde insanların iş bulmak için mücadelelerini izledikçe çok üzülüyorum. Ülkemiz bu durumda olmamalı diyorum ama maalesef. Son kriz sebebiyle kimbilir ne kadar aile kardeşinizin durumunda. Umarım en kısa zamanda bir iş bulur ve ailesine karşı yüzü yere eğilmez.

hepinize güzel dualarınız için tşk ederim allahım duysun sesinizi inş tekrar tşk

Canı gönülden dilerimki inşallah en kısa zamanda gönlüne göre, bol kazançlı bir iş bulur kardeşiniz. Rabbim duyar inşallah sesimizi.

Bence eşinide hiiiç tutmasın o evde, kapıyı göstersin, nereye giderse gitsin hanımefendi.. Oh ne ala memleket, kötü anında bas tekmeyi.:kızgın:, Ben giderimmiş, gidersen git be kadın, durduğun hata:mymeka:

annecim üzülme canım herşey olcağına varır biliyosun inş dayım iyi bir iş bulcak vede bırcu biraz hafifleyecek

allah tez zamanda işsiz kalanlara iş versin.benim kardeşimde dahil
kardeşim kriz nedeni ile işten çıkarıldı.biz ona 10 milyar keredi çekmiştik.bide 2 ay önce kendi 7 milyarlık çekti kredi.ne yapacak bilmiyorum bizim kredinin bitmesine 3 ay var.kendine çektiği kredi daha yeni.bizimde maddi açıdan sıkıntımız var.kriz çok etkiledi.n yapacak bilmiyorum allah yardımcıları olsun.

Canım benim,bende o kriz mağduru olup,işsiz kalmış biriyim.Allahım inşallah çok güzel hayırlı kapılar açar,sizde müjdeyi en kısa sürede bize verirsiniz.

canım allah sanda yardımcı olsun tez zamanda iyi bir iş bulursun inş ya başımızdakilerde diyodu kriz yok kriz yok işsiz kalan onlar olmadı tabiki onlara kriz yok:1no2:

Canım benim,bende o kriz mağduru olup,işsiz kalmış biriyim.Allahım inşallah çok güzel hayırlı kapılar açar,sizde müjdeyi en kısa sürede bize verirsiniz.

allahım seninde kardeşimin de ve sizin durumunuzda olanların yardımcısı olsun inş en kısa zamanda her şey yoluna girer

ısallah en hayırlısıyl ıs nasıp edr hersey hakklarında haıyr olsun
herkezın hresy gonlune gore olsun
su krız cok kotu oldu

X