ne olur bir bakin

miaselinam

<3 03.07.2010 <3
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.135
1.633
Diger konumu okudunuz mu bilmiyorum ama kahve rengi akintim olmustu gecen ay sobra adet oldum sandim uc gun yogun kahveler devam etti siyah gibiydi hemde. O bittikten sonra akintim cok fazlalasti. Ve ardindan yogun mide bulantilarm başladı. Sabah kahvaltisini yapmadigima bagladim ama kahvalti yaptiktan sonrada istem dışı ogurme v istifra seklinde devam ediyo kac gundur. Surekli uyimak istiyorum cok sinirli bir yapim var hic boyle degildim. Dun disciye vittim kanal tedavisi oldum. Antibiyotik agri kesici ic dedi bende guvenemedim ya Hamileysem dedim erken gebelik testi aldim 13liraya ama negatif cikti guvendm antibiyotik ve majezik ictim. Bu sabah yine midem bulaniyodu kahvalt edeyim acliktandir dedjm. Kahvaltidan sonra yine ogurme yine mide bulantısı ama cikartamiyorum gelmio. Cok kotu bulaniyo midem. Kizlar ne peki bu simdi. Supheleniodum ama test negatif. Ayin 11 inde hastalancam daha 11 gunum var.

Birde patlicani cok sevmeme ragmen dikkatimi cekti tadini begenmkyorum artik yiyemiyorum. Bazen kokusundan tiksiniyorum ve idrarim koyu geliyor bazende pis kokuyor

Son düzenleme:
hemen bi kadin dogum doktoruna git bence hamile degilsen de neyin olduguna baksin

cok gecmis olsun canim ve ins hamilesindir

Sagol tatlim yorumuun icin. Esim dun gel kan testi yapalim dedi. Ana saat 6 dan sonra izel hastaganede olsa jabul etmezler diye gidemedik olmadi bu perşembe izinliyim bi bakayim. Midem haka fecnedi kaziniyo ve bulanniyo resmen. Daha bi saat oldu kahvalti edeli.

Esimle konustum 9lmadi bi gideyim sizede son7cunu yazar im. Ustune gormemi acaba diye dysunmuyo degilim ama gecrn aydn bu yana kac gun gecti niye negatif cikti bu test. Acava midemimi usuttum diyorum

nedense ıdrarda ustelık hassas almıssın pozıtıf cıkardı test dıye dusunuyorum

Bende oyle dusundum ama gecen aycok tuhaf gecti regl Donemim. Bu aradada kasik agrilarim akintim mide bulantim var. Bunun sebebi n olabilir bir fikriniz varmı peki

burada sürekli başım dönüyo, midem bulanıyo, yok tiksindim, göğüslerim şişti, agresifleştim,reglim diğerlerine benzemiyodu, uyuyasım var.....vsvs
okadar çok yazan oluyo ki..çok büyük bir çoğunluğu psikolojik.çünkü sonra hamile değilim diyorlar.
kafaya bu kadar takmayın.
Allah isterse olur.
ben 6.haftamdayım ufak mide kazıntıları ve göğüslerimde büyüme dışında belirtim yok.
herkes bulanacak kusacak diye bişey de yok.kendinizi bu kadar hazırlamayın bu belirtilere
Allah verir inşallah

geç döllenme olabilir. tutunma kanaması denen şeyde olabilir, üstüne görme dediğiniz. benim de 2. hamileleiğim geç döllenme olduğundan testte çıkmadı. kan testinde de birşey diyemediler. kan testinden 1 hafta sonra ultrasonda görüldü. İnşallah hakkında hayırlısı olsun.

Mide kazintilari bendede oluyor yemek tiyorum yarim saat bi saat sonra sanki birsey yememisim gibi oluyor.

Dediniz ya kan testinde gorunmedi ultrasinda gorundu die n zaman ultrason yaptirdiniz. Kaçıncı haftada cikti.ultrasondan sonra kanda gorulmedimi

Kizlar atesim 37 cikti daha demin olctum. Bi de dun ku testi atmamistim bugun bi baktim silik ama belirgin cikmis ikinci cizgi

yenıden bır test alıp yapsan
aclık bu kadar cabuk etkılermıkı unuttum bende ılk gebelıgımı

X