ne olur beni de aydınlatın hanımlarrrrrrrr

esengul_01

laborant adayı
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
132
0
37
arkadaşlar ilk önce bende sağ kasığımda bi kaç saat süren bi ağrım oldu.aradan 1 hafta sonra bu sefer sol kasıgımda ağrı oldu.bundan 3 5 gün öncede sağ sol kasıgımın ortasında ağrı oldu.hiç gögsüm ağrımazdı son 3 4 gündür acayip gögsüm agrıyor idrarım koyu renk geliiyor özellikle sabahları.vajınamdan da akıntı gelıyor sümüksü değil yumurta beyazı gibi katı.çokta uyuyorum sağ omzun çok agrıyor ara ara belim.en son 4 ocakta adet olmuştum.adet olmamada daha 4 5 gün var.kendimi hamile gibi hissetmıyorum ama sizce hamile olabilir miyim?test yapmam belli olur mu acaba?

merhaba canim hamile olman icin belirtlerin var ama bence biraz daha bekle adet olmazsan bi hafta sonra bekle sonra test yap .. bende gecen adetime 2 gun surup diger gunler kahverengi ve siyah akintlar gordum ve belim kemerim miyedem agriyor cok yorgunum bugunda buradaki arkadaslarla gorustum hamilesin belki dediler insala test yap demisler ama bilmiyorum daha gercekten yapmam lazim mi degil mi daha adetime 10 gun kalmis allah hepimizin yuzunu guldursun ve bebisimize kavustursun

evet bunlar hep gebelik belirtileri ama bekle canım her ihtimali düşün üşütmüşte olabilirsin bebekte olabilir. ama inşallah bebektir bu. güzel haberlerini bekliyoruz ama belirtilerin başladıysa kanda çıkabilir. onuda yaptır istersen.

canım bendede aynı belirtiler olmuştu kasık ağrısı ve akıntı.
en son doktora gittim vajinit dedi
üşütmüş olabiirsin
biraz daha bekle test yap istersen

X