ne olur bakın delireceğim

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
kızlar delircem. klomen kullandım. çatlatma iğnemi oldum. adetime 8 gün var. 1 haftadır kasıklarım bi garip. bu hamileliği bu dönemde anlayabileceğim belirtisi yok mu. duacı olun. bu adetten önce yapılan idrar testlerini her yerde bulabilir miyiz. offfff.

canım yaa çok stres yapmışsın sakin ol ve bence adetinin geçmesini bekle zaten az kalmış bak biliyorum insan duramıyo...
inşallah hamişsindir canım bize o müjdeyi verirsin....

canım yaa çok stres yapmışsın sakin ol ve bence adetinin geçmesini bekle zaten az kalmış bak biliyorum insan duramıyo...
inşallah hamişsindir canım bize o müjdeyi verirsin....

evet çok stres yaptım .doktor bile fark ett. rahat ol dedi. kafamdan atmaya çok çalışıyorum ama olmuyor.

Canim Benim Bende Aylardir Tedavideyim Ne Delirmelerin Eşiğinden Döndüm.... Her Ay Kendimi Hamile Sandim Kasiklarim Ağridi Hah Bu Sefer Tamam Dedim, Kokuya Duyarli Oldum Hah Bu Sefer Tamam Dedim,belim Ağirdi Hah Bu Sefer Tamam Dedim,akintim Başladi Bu Sefer Kesinlikle Hamişim Dedim Neredeyse Gidip Gebe Elbisesi Bakacaktim... Ama Olmadi... Olmadi... Olmadi...
Canim Bi Kere çok Rahat Olmalisin Stresten Uzak Olmalisin... Acele Etme, Zamani Gelince Yap Testini... Ama çok Merak Ediyorsan.... Adetten önce Kan Testi Yapabilirsin.... Kesin Olarak Sonuç çikiyor.... Hayirlisi Olsun Inşallah............

canim cok stres yapmissin evet idrar testini her yerde bulabilirsin yanliz eger yuruyemiyecek sekilde agrin olursa 1 gun bence hamissin ama insandan insana degisisyor benim oyle olmustu dualarim seninle

bende klomen tedavisi görüyorum. 2. denememizi yapıyoruz bu ay bakalım. ınşallah istediğim gibi olur

canim zaten hamile kalincada adet olacakmissin gibi
kasiklarin agrir. korkma hamile olmus olabilirsin.
yani kasik agrin normal. gogsundede gariplik varmi setlesme sislik buda
hamileleik belirtisi. insallah hamilesindir.
rabbim butun isteyenlere versin. bunun yoklugu hic biseye benzemiyor.
benimde henuz cocugum yok. Allah butun olmayanlara versin .
hic bi kadini annelik duygusindan mahrum etmesin

X