ne olur 41 hamileden ayetel kürsi topluyorum

BUCANKA1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
118
9
arkadaşlar adetim 3gün geçince kan testi baktırdım negatif sonuç verdiler bugün 8 gün geçti hala adet olmadım.2gün önce kahverengi lekelenmemm oldu bugün beyaza döndüğünü gördüm.bu sabah hastaneye gittim kan verdim öğleden sonra alıcam sonucu az sonra gidicem inşallah hamileyimdir çok istiyorum.ne olur dualarınızı esirgemeyin .41 hamile ayetel kürsi okursa ve dua ederse kabul olurmuş derler.ismim buket.yardım edenlerden allah razı olsun.

Son düzenleme:
Canım okuyup gönderdim,Allah kalbine göre ve hayırlısını versin :) Sonucu bildir mutlaka.

Canım okuyup gönderdim,Allah kalbine göre ve hayırlısını versin :) Sonucu bildir mutlaka.

allah razı olsun arkadaşım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin bebeğini.sonucum yine negatif 1 yıldır her ay hayal kırıklığı.hiç bi sorun yokken hemde

cnm bende okudum inşallah rabbim kabul eder dualarımızı..hayırlı bebişlerin olur inşallah cnm..

bende okudum gönderdim senin için cnm.
Allah sanada en doğru zamanda nasip etsin inşallah.

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun inşallah dualarınız tutarda bidahaki ay için nasip olur inşallah. bugün aşılama için tedaviye başlandı klomen kullanıcam 5 gün rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah bu sefer tutar.

dualarını esirgemeyen arkadaşlarım! rabbim sizleride bi solukta kurtarsın bebişlerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza versin inşallah.

amin. darısı tez zamanda sana da inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…