Ne ne zaman kullanılmalı?

hawana

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
808
613
Merhabalar,

Geçen hafta internetten 1 mmlik dermaroller (antiaging amaçlı, 33 yaşındayım) ve C vitamini serum aldım.Normalde kendimle cok ugrasan biri degilim ama karantinada can sıkıntısından haydi bir deneyeyim dedim.
Dermarolleri kanatmadan uygulayip C vitamini serumunu uyguladım, bir iki akne izi vardi acildi gibi.Sonra gaza gelip hyalüronik asit+somon DNA ve retinol serum setini aldım.Sorun su ki bunlarin gece gunduz ayrimi var mi, yani dermaroller sonrasi ve normal zamanda hangisini nasil kullanmak lazim bilen birileri varsa cok memnun olurum, heryerde karman corman bilgiler var, tesekkur ederim simdiden.

Merhabalar,

Geçen hafta internetten 1 mmlik dermaroller (antiaging amaçlı, 33 yaşındayım) ve C vitamini serum aldım.Normalde kendimle cok ugrasan biri degilim ama karantinada can sıkıntısından haydi bir deneyeyim dedim.
Dermarolleri kanatmadan uygulayip C vitamini serumunu uyguladım, bir iki akne izi vardi acildi gibi.Sonra gaza gelip hyalüronik asit+somon DNA ve retinol serum setini aldım.Sorun su ki bunlarin gece gunduz ayrimi var mi, yani dermaroller sonrasi ve normal zamanda hangisini nasil kullanmak lazim bilen birileri varsa cok memnun olurum, heryerde karman corman bilgiler var, tesekkur ederim simdiden.
eğercevabını bulursan lütfen yaz benim tek bildigim hyalüronik asit gecesı gunduzu makyaj altı farketmıyor tüm serumlarla aynı anda kullanabılıyorsun ama dıgerlerı ıcın aynı seyı soyleyemem retınol ıle somon aynı anda uygulandıgında farklı sonuclara yol acabılır bence trandyoldan bu serum ısımlerını yaz asagıda kullanım bılgılerı oluyor mutlaka gecesını gunduzunu oradanayırabılırsın :KK70: hyalüronik asitı o sekılde ogrenmıstım

eğercevabını bulursan lütfen yaz benim tek bildigim hyalüronik asit gecesı gunduzu makyaj altı farketmıyor tüm serumlarla aynı anda kullanabılıyorsun ama dıgerlerı ıcın aynı seyı soyleyemem retınol ıle somon aynı anda uygulandıgında farklı sonuclara yol acabılır bence trandyoldan bu serum ısımlerını yaz asagıda kullanım bılgılerı oluyor mutlaka gecesını gunduzunu oradanayırabılırsın :KK70: hyalüronik asitı o sekılde ogrenmıstım

Yorumlar şu şekilde
-somon DNA'yı gündüz kullanıyorum
-Gece retinol sabah hyoluronik serumu
-geceleri retinol serum, sabahları salmon dna ve hyrluronic acid
-SOMON DNA'yı sabahları; RETİNO'yu akşamları 4-5 damla yüzüme boynuma masaj yaparak sürüyorum.

Yani anlıyoruz ki
Sabahları Somon DNA, Hyoluronik Asit
Akşamları Retinol

Ama ben dermorollerı haftada bir kullanıyorum diğer günler cildimi jelle temizledikten sonra dönüşümlü olarak serumları kullanacağım bir gün biri bir gün başka biri şeklinde.

:) :) :)

Merhabalar,

Dermaroller hangi marka, nerden ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim?

marka veremiyorum sanırım yasak ama çok bilinen bir e ticaret sitesinden aldım, hepsi toplam 200 TL tuttu.

Ben araştırmaya devam edıyorum hala havalar cok sıcak oldugu ıcın kısa baslıyacagım ve lazer yaptırdıgım ıcın suan mumkun degil .serumlar belli c ve hydrolik serum ama marka işi çok karısık 20 lirayafa var 200 lirayada kullanan kimse ben sundan cok memnunum demiyor ki

X