Ne Mutlu Türküm Diyene...!!!!!

deryacaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
95
6
Şuan hala devam eden doğudaki operasyona ve askerlerimize tam destek hep destek için bir Türk vatandaşı olarak teşekkürü bir borç biliyorum ve operasyonda görevli bütün ana kuzularına sonsuz teşekkür ediyorum.Allaha emanet olun şanlı mehmetçiklerim..Sayenizde şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor.Unutmayın ki Türk halkı hep yanınızda.Vatanımı hainler asla ve asla bölemeyecek buna izin vermeyeceğimize namusumuz ve şerefimiz üzerine and içerim...:nazar:

Hadiii arkadaşlar en azından desteğimizi burda gösterelim bari.Tek yürek olmalıyız her zaman.Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ediyoruma.s.

TÜRK MİLLETİNİN GURURU VE GÜVENCESİ KAHRAMAN TÜRK ORDUSU.DÜNYA DURDUKÇA GÜCÜNÜZ DAİM OLSUN.
ORDUMUZUN GÖSTERDİĞİ BAŞARI VE HASSASİYETİ KUTLUYORUM....MEHMETCİĞE VE KOMUTANLARIMIZA TEŞEKKÜRLER...KALBİMİZ SİZİNLE....

turkey1ns6.gif

Yazık verilen destek korkunç derecede yok.Bumudur ülke bütünlüğü????????
Madem elimizden birşey gelmiyor bari böyle destkeleyelim ülkemizi ama üzücü bi katılım var.İşte türkiye gerçeği:çok üzgünüm: Büyük kişilik Önde liderimiz Mustafa Kemal Atatürk NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Demiş ama.Ne yazık ki insanalrımız bu kadar duyarlı değiller.Magazin programlarına destek desek bu sayfa dolar taşardı.Arkadaşlar TÜRKİYE için bütünlüğümüz için haydi elele askerimize polisimize tam destek olma zamanı.Bu kadar üyeyiz burda sayfayı açıp okumuşlar defalarca ama tek kelime yazmayacak kadar ülkemiz değersizmi askerlerimiz operasyonda ne zorluklarla çatışıyor bölücü terörle kimin için bizler için.Eğer yatağınızda rahat uyuyor dışarda rahat rahat geziyorsanız unutmayın ki askerlere ve polislere bir teşekkür borçlusunuz bunu çok görmeyelim lütfen. ASKER- POLİS- TÜRK HALKI ELELE LÜTFEN!!!!......:nazar:

Yazık diyorum sadece koca siteden çıkan desteğe baktıkça utanıyorum.Bakıyorumda gereksiz bir çok konuda insanlar peşinden koşuyor ama iş ülke korumaya gelince çıka çıka 3-5 insan çıktık.Atatürk ülkemizi emanet ettin gençliği görse utanç duyardı.Yazıklar olsun.Destek çıkan sevgili arkadaşlar sonsuz teşekkürler
:nazar:

Affet canım gözden kaçırmışım böyle konuda tabii ki ben de askerlarimizi destekliyorum.Ayrıca şu an herkes bir tarafta.haberleri yoktur anlayacağın.K.k üyelerinin bu kadar duyarsız olduklarını sanmıyorum.Gözden kaçmış olmalı..

Tabiki desteğimiz ölene kadar olacak .Ordusuz bir ülke düşünemiyorum .Onlar olmazsa halimiz nice olur .Teşekkürrler .NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

canım bu zamana kadar farketmediğim için öncelikle özürlerrrr
elbetteki NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
aslan gibi evlat yetiştirene
Allahım hepimize vatanına milletine bağlı ailesine bağlı nesiller yetiştirmeyi nasip etsin inşallah sevgiler

Allah askerleri başımızdan eksik etmesin .hepsine ayrı ayrı teşekkürler.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yazık verilen destek korkunç derecede yok.Bumudur ülke bütünlüğü????????
Madem elimizden birşey gelmiyor bari böyle destkeleyelim ülkemizi ama üzücü bi katılım var.İşte türkiye gerçeği:çok üzgünüm: Büyük kişilik Önde liderimiz Mustafa Kemal Atatürk NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Demiş ama.Ne yazık ki insanalrımız bu kadar duyarlı değiller.Magazin programlarına destek desek bu sayfa dolar taşardı.Arkadaşlar TÜRKİYE için bütünlüğümüz için haydi elele askerimize polisimize tam destek olma zamanı.Bu kadar üyeyiz burda sayfayı açıp okumuşlar defalarca ama tek kelime yazmayacak kadar ülkemiz değersizmi askerlerimiz operasyonda ne zorluklarla çatışıyor bölücü terörle kimin için bizler için.Eğer yatağınızda rahat uyuyor dışarda rahat rahat geziyorsanız unutmayın ki askerlere ve polislere bir teşekkür borçlusunuz bunu çok görmeyelim lütfen. ASKER- POLİS- TÜRK HALKI ELELE LÜTFEN!!!!......:nazar:

Yazık diyorum sadece koca siteden çıkan desteğe baktıkça utanıyorum.Bakıyorumda gereksiz bir çok konuda insanlar peşinden koşuyor ama iş ülke korumaya gelince çıka çıka 3-5 insan çıktık.Atatürk ülkemizi emanet ettin gençliği görse utanç duyardı.Yazıklar olsun.Destek çıkan sevgili arkadaşlar sonsuz teşekkürler
:nazar:

canım konunu bende yeni gördüm
mutlaka herkes seninle aynı fikirde ve hep dualarımız onlarla
site içinde açılan bu tarz konulara hep destek olmaya çalışıyoruz
elimizden birşey gelmiyor bari burdan destek olalım demişsin ama elimizden çok şey gelir fakat uygulama yok
sadece gençliğe suç bulmayalım gençliğe biz büyükler ne kattık milli duygular için kaç kişi aile içinde milli yaşanılmışlığı konuşuyor çocuklarıyla onlara yapılan savaşların kazanılan zaferlerin zorlukları anlatılmıyorki okullarda bile 2 satırdan ibaret o yüzden gençliğin suçu yok Atatürk onlardan değil birşey öğretmeyen bizlrden utanç duyardı
ayrıca yeni nesil gençlik bizlerden kat kat üstün şeyler yapıp vatan için daha güzel yol çizip koruyorlar
biz diye bahsediyorum yaşım 40 çevremde gözlediklerim üzerine biz genellemesini yapıyorum
NE MUTLU TÜRK DOĞMUŞUM VE TÜRK OLARAK ÖLECEĞİM

Ülkesini ve Vatanını seven,damarlarında taşıdığı asil kanla Türk olmanın hakkını veren tüm milliyetçi arkadaşlarıma desteğinizden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım:nazar:

Sesimizi en azından burdan duyurarak desteğimizi esirgemeyelim..Hepimiz Türküz Türk evladıyız

Ne Mutlu Türküm Diyene.......

Türk olmak şereftir Allahının verdiği en güzel hediye bence.haberlerde şehitlerimizi gördükçe içim yanıyor bizimde evletlarımız var bizi bölmeye çalışanlar amaçlarına ulaşıcaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar bizler Atatürk'ün nesilleriyiz geçen akşam 'kurtuluş' adl filmi izledim tekrar.Atamızın her sözü, kadınlara olan saygısı ona bir kere daha hayran bıraktı beni.biz değilmiyiz ki marşında olsun,maçında olsun tüylerimiz diken diken olan o zaman bir kere daha haykıralım TÜRKÜM TÜRK ÖLECEĞİM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....

Son düzenleme:
allahin selameti türk ordusunun ve polisinin üzerinde olsun.tabiki hepimiz türküz.NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE . NE MUTLU TÜRKÜM DIYEBILENE.

Allahıma şükürler olsun beni Türk olarak yarattığı için.
Bir Türk evladı olarak güzel ülkemi bölmeye çalışanların,başka ülkelere benzetmeye çalışanların son kanıma kadar KARŞILARINDAYIM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

.........................
MuhtaÇ olduĞun kudret damarlarındakı asıl kanda mevcuttur...

X