ne kadar sürede ingilizce ögrendiniz ?

goles

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
1.214
415
kızlar mrb ingilizceyi ne kadar sürede ne şekilde ögrendiniz ve konuşur hale geldiniz ?

6 ay türkiyede dilkoya gittim ilk 3 seviyeyi bitirdim 6 ay da londrada 2 seviye + ielts kursu aldım. sıfırdan başlayıp ielts sınavından 6.5 alacak kadar ilerledim. tabi çook çalışarak...

6 ay türkiyede dilkoya gittim ilk 3 seviyeyi bitirdim 6 ay da londrada 2 seviye + ielts kursu aldım. sıfırdan başlayıp ielts sınavından 6.5 alacak kadar ilerledim. tabi çook çalışarak...

yurtdışına çıkma şansın oldugu için çok haklısın onun çok daha faydası olmuştur .

Boğaziçi üni. mezunuyum ondan dolayı ana dilim gibi oldu ama öğrendikten sonra üstünde durmazsan unutursun ben işim gereği şanslıyım sürekli kullanıyorum ama üni.den arkadaşlarım var artık neredeyse unuttuklarını söylüyorlar.

londrada aldıgın egitime ne kadar ücret ödemiştin birde yatılımı ?

bende boğaziçiliyim . ielts fln girdin mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…