NE KADAR SÜRE KORUNMALI

Doktor ne dediyse o. Bu kadar önemli konuları burada danışmamak, verilen bilgiye %100 uyum sağlamamak gerek diye düşünüyorum.

Doktor ne dediyse o. Bu kadar önemli konuları burada danışmamak, verilen bilgiye %100 uyum sağlamamak gerek diye düşünüyorum.
İşte doktorumla görüşemedim
Rahim filmi sonrasi gebelik sansi yukseldigi icin genelde korunmayin derler ama islemin hemen snrasinda cinsel iliskiden uzak durmayi soruyosan bana sanki 1-2 gun dediler gecmis zaman emin olamadim
Teşekkür ederim banada bu ay korunmalı dedi doktor 2 hafta sonrası hemen regl oldum o yüzden doktoruma da ulasamayacak yerdeyim gidemiyorum o yüzden bi sormak istedim

İşte doktorumla görüşemedim

Teşekkür ederim banada bu ay korunmalı dedi doktor 2 hafta sonrası hemen regl oldum o yüzden doktoruma da ulasamayacak yerdeyim gidemiyorum o yüzden bi sormak istedim
Merhaba dün Hsg çekildim her şey normal çıktı ne tıkanıklık ne şekil bozukluğu hiç bir sıkıntı yok. ilk ay korun dedi doktor işlemdeki sıvı yağlı su olduğu için ilk ay sperm yumurtayı dölleyip yapıştırma ihtimali oluyormuş tüplere o yüzden dış gebelik olabiliyor karşılaşıyoruz dedi doktor ilk defa böyle bir şey duydum korunmak istemiyorum ben.doktor adetten itibaren takip edeceğim dedi. Böyle bir şey ile karşılaştıınız mı ? İsizn yazınızını gördüm size niye doktor korunun demişti ?

X