Ne hissettigimi bilmiyorum

Rzyabt

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2016
10
4
Selamün aleyküm kızlar 17 nisan da adet gördükten sonra Mayıs ayında görmedim test alıp yaptım pozitif çıktı o hafta hastaneye giderek kadın doğum doktorunun dediklerini yaptırarak hamile olduğumu öğrendim elhamdülillah. tekrar gel keseye bakalım dedi gittiğimde 5 haftalık dediler kese göründü 2 hafta sonra tekrar çağırdı kalp atisi için yanlız doktora gideceğim günden bı kaç gün önce sabah kalktığımda hafif bı kanama oldu doktoru aradım gel muayene ediyim aklında kalmasın dedi gittiğim de alttan muayene etti kese görünüyor ama içi boş.. boş gebelik olabilir dedi bu perşembe tekrar gel yine aynıysa kürtaj yapıp keseyi alacam felan dedi o anda ister istemez üzüldüm evet daha çok küçük belli bile değildi olup olmadığı ama insan uzuluyor. Bugün başka bı doktora gittim o da keseyi göremedi büyük ultrasyona yolladı oraya gittiğimde yine göremediler alttan bakacağını söyledi baktığında daha çok küçük o yüzden gorunmemis 6 haftalikmis dedi yine elhamdülillah dedim ümit kesmedim doktorun yanına çıktığımda o da elhamdülillah dedi mutlu oldu 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi ama ben ne düşüneceğimi bilmiyorum seviniyim mı yoksa ya 2 hafta sonra yine kalp atışı duyulmazsa diye uzuluyum mu ?

Üzülmeyin ...

8. Haftaya kadar bebeğin kalp atışının duyulmaması çok normal..

Ben 8. Haftada duydum ultrasona da o zaman girdim çünkü geç döllenme oldu benim..
Sabırlı olun Allah büyüktür..

Aleykümselam

Üzülmeyin ...

8. Haftaya kadar bebeğin kalp atışının duyulmaması çok normal..

Ben 8. Haftada duydum ultrasona da o zaman girdim çünkü geç döllenme oldu benim..
Sabırlı olun Allah büyüktür..

Aleykümselam
Teşekkür ederim inşaallah dediğiniz gibidir rabbim herkesin hakkında hayırlısını eylesin

X