Ne Hamileyim ne de adet olabiliyorum 🥺

Namutenahii

"Direnenler yaşar"
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2016
3.293
5.878
5 senelik evliyiz,
2 aydır bebek istiyoruz.
İlk korunmasız ilişki olan ayda adetim erken gelmişti.
İkinci ayda da yani şimdi adetim 4 gün gecikti normalde asla gecikme olmazdı
İdrar testim de kan testim de negatif çıktı
Adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı ağrıdı şuan ağrı da yok adet de yok
Adetim geciktikçe de stres oluyorum şişkinliğim de artıyor premens sendrom devam ediyor.
Korumasız ilişki adet düzensizliğine mi yol açıyor anlamadım
Benzer durumlar yaşayan var mı acaba?

5 senelik evliyiz,
2 aydır bebek istiyoruz.
İlk korunmasız ilişki olan ayda adetim erken gelmişti.
İkinci ayda da yani şimdi adetim 4 gün gecikti normalde asla gecikme olmazdı
İdrar testim de kan testim de negatif çıktı
Adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı ağrıdı şuan ağrı da yok adet de yok
Adetim geciktikçe de stres oluyorum şişkinliğim de artıyor premens sendrom devam ediyor.
Korumasız ilişki adet düzensizliğine mi yol açıyor anlamadım
Benzer durumlar yaşayan var mı acaba?
Evet adet düzensizliği yapar, büyüklerimiz böyle durumlarda rahim kendini çocuk için hazırlıyor derler 😊

Psikolojik olarak moda girdiğinizden, eğer haplı bir korunma yönteminiz varsa onu kesmeniz de yapar. Yine de durum devam ederse önümüzdeki aylarda bir doktora düzensizliklerinizi gösterin nolur nolmaz

Psikolojik olarak moda girdiğinizden, eğer haplı bir korunma yönteminiz varsa onu kesmeniz de yapar. Yine de durum devam ederse önümüzdeki aylarda bir doktora düzensizliklerinizi gösterin nolur nolmaz

Aslında haplı değildi yöntemimiz o yüzden de çok şaşırdım. 2 gün sonrası için randevu aldım, çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Benimde üç aydır gebelik istiyoruz adet düzenim çok değişti .. ilk ayda gebelik olabilir diye gittim doktor bi sıkıntı görmedi.ikinci üçüncü aydada gecikmeler oldu 2.ayda 15gn 3.ayda 6gün önümüzdeki ay ne olur bilmiyorumm neden acaba

X