Ne çektik be kızlar!

İyi diyeyim iyi olayim.

Hic gelme oraya... bi girdi mi cikamiyor insan. Gündem zaten can sıkıcı...

Valla ben artık anladım ki sanal da olsa insanlara tahammülüm kalmamış. İnsan gibi laf anlatma limitim dolmuş demek ki. Banlanmayayım bari, şu işsiz günlerimde kafam dağılıyor. Öfff bir iş bulsam süper olacak. Binbir artistik yaptım 4 dil biliyorum, üniversite mezunuyum, Almanya stajım falan var diye, mosmor oldum ahahahahahahaha. Tam bu topiğe uygun bir rezalet

Ayni durumdayiz. Sabirla arardimda artik yildim.

Aradigin is?

Ayni durumdayiz. Sabirla arardimda artik yildim.

Aradigin is?

Ya ne iş olsa yaparım ahahhahaha. Yurt dışına geldim ben sevdiceğimin yanına. Baya artistik yaparak kendime güvenerek geldim de fakir Sırbistanda yaşamak çok zormuş. Başvuruyorum işte çok uluslu şirketlere, dil okullarına falan. Elbet bir şey çıkar. İki kere görüşmeye gittim ama biri olmadı, birini de ben kabul etmedim sürekli gece vardiyası vardı sabah 4 e kadar.

Profil foton çok güzel olmuş bu arada. Böyle süper ciddi bir şey yazıyordun, yanında o kız çocuğu. Büyümüş de küçülmüş gibi geliyordun bana

Avatar yorumuyla guldurdun beni... öyleyse en iyisi bu avatarla kalayim ben...

Umarim en yakin zamanda is bulursun... Farklı bi ülkede daha zor olmali. İlk kez mi gittin Sırbistana? Demek sevdicegin için ha vay be...:) kardesinin sifon çekme aliskanligi vardır umarim.

Ahahahahahahaha valla bir seneden fazla oldu geleli, mart ayından beri iş arıyorum ama öncesinde evden çalışıyordum.
Ayyyyy sorma yaaa. Maşallah çok memnunum annesinden de kardeşinden de süper insanlar. Annesine hele bayılıyorum, oğlundan çok ben arayıp soruyorum düşün. Süper kayınvalide. İlk kez gelmedim. Ondan önce de git gel 7-8 kere geldim toplamda 7 ay falan kalmışımdır taşınmadan önce ama o zaman kendi işim vardı, annelerin yanındaydım, tatil gbi de olunca ülkenin ekonomisi falan gözüme batmamıştı yani. Bir de eski evi su bastı, üzerine yangın çıktı bir de hırsız girdi. Taşınma falan derken belimizi doğrultamadık. Bahtsızlık senfonisi

Sorunsuz sevgiliyi buldun ya illa bir yerlerden baska bir şey olacak. Şu basina gelenler korku-gerilim filmi gibi...

Sorunsuz sevgiliyi buldun ya illa bir yerlerden baska bir şey olacak. Şu basina gelenler korku-gerilim filmi gibi...

Aman bunlar gelir geçer, ne olacak. Zaten bu tek sayılı yıllar bana hiç yaramıyor. Heyecanla 2016yı bekliyorum. Çift sayıyla biten yıllar hep başarılı, sağlıklı geçiyor. Bu tek sayılar canıma okuyor

O ne öyle ayol... bi mutsuz tek bi mutlu çift sayiyla omurmu geçer. Ama iyisin yine... Benim hayatim hep tek sayili...

O ne öyle ayol... bi mutsuz tek bi mutlu çift sayiyla omurmu geçer. Ama iyisin yine... Benim hayatim hep tek sayili...

Valla ya hayatımda ne kadar saçma sapan zorlu seneler olduysa hep tek sayı. Çocuk yapacağım zaman 2018 e falan denk getirmeye çalışacağım. İyice kafayı bozdum

Krize girdim resmen böyle birşey yok kardeş acayip bi tipmiş

Krize girdim resmen böyle birşey yok kardeş acayip bi tipmiş

Ahahahaha beddua eden bir insan değilim ama eğer bir gün edecek olursam "Allah seni bu aileyle sınasın" diye edebilirim. Gerçi bendeki bahtsızlıkla kesin çok değişmişlerdir, adam akıllı insanlar olmuşlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…